GündemManşet

Şükrü Genç’le 10+5

Sarıyer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şükrü Genç, Sarıyer’e hizmet verdiği 10 yılın kısa değerlendirmesi ve yeni dönem planlarını Sarıyerlilerle paylaşacak.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi (BKSM)’nde 16 Mart Cumartesi günü (bugün) saat 16:00’da düzenlenecek olan “Şükrü Genç’le 10+5” proje tanıtım toplantısı programına tüm Sarıyerliler davet edildi.

Sarıyer Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “Sarıyer’de halkın iktidarının temellerini attığımız 2009 yılından bugüne kadar yaşama geçirdiğimiz her projeyi, gerçekleştirdiğimiz her faaliyeti vatandaşlarımızla birlikte başardık. Birlikte karar aldık, birlikte uyguladık. Şimdi Sarıyer’i daha ileriye taşıyacak projelerin zamanı. Geçtiğimiz 10 yılın kısa bir değerlendirmesini ve yeni dönemde birlikte planladığımız projelerimizi paylaşacağımız toplantımıza katılımınızı bekleriz” ifadelerine yer verildi.

PROGRAM:

TARİH: 16 Mart Cumartesi

SAAT: 16.00

YER: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

ADRES: Pınar Mahallesi Günyüzü Caddesi (Sarıyer Belediyesi Ana Hizmet Binası B Blok) Sarıyer/İstanbul

Related Articles

2 Comments

  1. 2009 yılından bu yana Sarıyer’de hiç birşey yapılmadı sadece olan şeyleri yenileyip açılmış olan bigev vs leri isimleri değiştirilip kendileri açmış modunu sergilediler. İlk seçim 3 ayda tapu ikinci seçim imar islah planı deyip vatandaşı kandırdılar. Şimdi ise proje diyorlar. Taklit moduna girdiler. Siz kim proje kim,geçmişte yalandan başka ne bıraktınız ki gelecekte ne yapasınız.

    1. Öncelikle şunu söyleyeyim Ak Partiliyim. Hiç bişey yapılmadı demek haksızlık olur. Koskoca belediye binasını da mı görmedin? Ayrıca Şükrü Gençten önce Ak Partili belediye vardı. Varoş mahallelerine kan kusturdu. O günden beri sarıyerde Ak Partiye oy vermem. Ama büyükşehir ve Cumhurbaşkanlığı her zaman Ak Parti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir