GündemManşet

Taksim Meydanı’nda nefes kesen “Salsa”

Taksim Meydanı'nda, Venezuellalı dansçı ile Ukraynalı şarkıcının Latin dansı "Salsa" vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Tatil için ülkesi Ukrayna’dan İstanbul’a gelen pop müzik şarkıcısı Marta Baglaeva ile arkadaşı Venezuellalı dansçı Deyfron Alejandro Quiroz’un Taksim Meydanı’ndaki dansı çevredeki yerli ve yabancı kişiler tarafından ilgiyle izlendi.

Ukraynalı şarkıcı Baglaeva gazetecilere yaptığı açıklamada, dünyanın birçok önemli tarihi ve turistik değere sahip yerlerinde ritm ve dans gösterisi yaptıklarını belirterek, “Şu ana kadar dünyada 16 ülke gezdim. Şarkı söylemenin dışında dans etmekten de büyük keyif alıyorum. Burası dünyada ünlü olarak bilinen çok özel bir meydan. Bu açıkçası benim hayalimdi ve gerçekleştirdiğim için mutluluk duydum” şeklinde konuştu.

Muğla’nın tatil yöresi Fethiye’de tatilini yaptıktan sonra Venezuellalı dansçı arkadaşı Deyfron Alejandro Quiroz ile İstanbul’u gezdiklerini ve Galata ve Kız Kuleleri önünde de dans ettiklerini ifade eden Baglaeva, Osmanlı İmparatorluğu dönemini ve Hürrem Sultan’ı okuduğu Türkiye’nin çok güzel bir ülke olduğunu ve İstanbul’da konser vermek istediğini ifade etti.

Havanın güzel olması nedeniyle yoğun olan Taksim Meydanı’nda bulunan yerli ve yabancı kişiler, dans gösterisini ilgiyle izleyerek, fotoğraf ve video çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir