GündemManşet

Tiryaki Kebap’tan LÖSEV’e anlamlı destek

Lösemili Çocuklar Haftası’nda bu hastalığa dikkat çekmek isteyen Yeniköy Tiryaki Kebap, LÖSEV’in ‘Maskemi Takarım, Farkındalık Yaratırım’ etkinliğine destek vermek amacıyla engelli çocuklara yemek verdi. Etkinlikte farkındalık yaratmak için hep birlikte maskeler takıldı. Davetliler, mekanın sahibi Fuat Saltık'a duyarlılığı ve misafirperverliği için teşekkür ettiler.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer’in birçok mahallesinden bir araya gelen engelli çocuklar Yeniköy Tiryaki Kebap’ın verdiği özel yemekte buluştular. Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla bir araya gelinen yemekli organizasyonun ev sahibi Tiryaki Kebap’ın patronu Fuat Saltık, özel misafirleriyle yakından ilgilendi. Evlerinden özel olarak alınarak mekana getirilen davetliler, oldukça anlamlı bir program yaşadı. Engelli çocuklar ve aileleri; Tiryaki Kebap’ın birbirinden lezzetli ve zengin menüsünden ikram edilen özel yemeklere tam not verdi. Mekanın patronu Fuat Saltık’ın özel ilgisiyle karşılanan ve sıcak bir ortamda ağırlanan misafirler, programa ev sahipliği yapmasından dolayı başarılı iş adamı Fuat Saltık’a ve mekanın çalışanlarına teşekkür ettiler. Programa Sarıyer Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu, Haber Müdürümüz Rukiye Ay, AK Parti Sarıyer İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Gülbeyaz Çevik ile Sarıyer siyasetinin ve spor camiasının sevilen ismi Akın Soyak da eşlik etti.

FUAT SALTIK; “TİRYAKİ KEBAP SOSYAL PROJELERİN YANINDADIR”

Yeniköy Tiryaki Kebap’ın sahibi Fuat Saltık programla ilgili olarak Sarıyer Gazetesi’ne konuştu. Deneyimli iş adamı Saltık; “Sosyal projelerde biz her zaman varız. Tiryaki Kebap ailesi olarak bu bizi çok mutlu ediyor. Sarıyer’de yaşayan engelli çocukları misafir etmekten gerçekten çok büyük mutluluk duydum. Lösemili Çocuklar Haftası’nda maskelerimizi takarak hep birlikte lösemili çocuklara destek olduk. Her birimizin bu farkındalık yaratma çabasına katkı sunması gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu.

MASKE TAKARAK KAMPANYAYA DESTEK OLDULAR

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte çocuklar birbirleriyle bol bol sohbet ettiler. Günün keyfini şarkılar söyleyerek çıkardılar. Tiryaki Kebap’ın sahibi Fuat Saltık engelli çocuklarla tek tek ilgilenerek minik misafirlerini keyifle ağırladı. Lösemili Çocuklar Haftası’nda farkındalık yaratmak için maskeler takılarak günün anısına fotoğraf çekildi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu