GündemManşet

Türk Kadınlar Birliği Sarıyer’de yeni başkan seçildi

Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şubesi’nde kongre heyecanı yaşandı. Sarıyer Şube Başkanı Hülya Demir’in görevi bırakacağını açıklamasının ardından çoğunluk sağlanarak gerçekleştirilen olağan kongrede Gülden Demircioğlu yeni başkan olarak seçildi.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Geçtiğimiz aylarda görevi genç bir isme bırakacağını söyleyen Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şube Başkanı Hülya Demir, Sarıyer’de başkanlık görevini Gülden Demircioğlu’na bıraktı. Çoğunluk sağlanarak Türk Kadınlar Sarıyer Şubesi’nde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul Toplantısı’na Türk Kadınlar Birliği İstanbul İl Başkanı Selma Durak, Türk Kadınlar Birliği eski yeni il-ilçe yönetim kurulu üyeleri, Sarıyer şubesinin eski başkanlarından Bilge Karaduman, yönetimden Verda Erdem ve Türk Kadınlar Birliği üyeleri katıldı. Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şubesi’nde gerçekleştirilen olağan kongreye katılan tüm üyeler oy kullandılar. Oy kullanımının sona ermesinin ardından saymanlar tarafından sayım yapıldı. Yapılan sayım bilgisi Türk Kadınlar Birliği İstanbul Şube Başkanı Selma Durak’a teslim edildi.

Yeni Başkan Gülden Demircioğlu oldu

Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şube Başkanı olarak Gülden Demircioğlu seçildi. Hülya Demir yeni başkanı tebrik ederek Demircioğlu’na Türk Kadınlar Birliği rozetini taktı. Sarıyer’de 2 dönemdir önemli çalışmalara imza atan Türk Kadınlar Birliği’nin sevilen başkanı Hülya Demir günün anlamını belirten konuşmasında; “Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şubesi’nde başkan olarak göreve geldiğim günden bu yana birlikte yol aldığım tüm arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Ayrıca desteğini hiç esirgemeyen Türk Kadınlar Birliği İstanbul Şube Başkanımız Selma Durak’a da çok teşekkür ediyorum. Bana ihtiyaçları olduğu zaman ben yine her zaman arkadaşlarımın yanında olacağım. Her alanda göreve genç isimlerin gelmesini destekliyorum. Yeni başkan Gülde Demircioğlu’na başarılar dilerim. Türk Kadınlar Birliği olarak Sarıyer’de önemli çalışmalar artarak devam edecektir” dedi. Türk Kadınlar Birliği İstanbul Şube Başkanı Selma Durak da yeni başkana ve yönetimine görevlerinde başarılar diledi. Sarıyer gibi önemli bir ilçede değerli kadınlarımızın her zaman yanında olacaklarını ifade etti. Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şubesi’ndeki Olağan Kongre, Türk Kadınlar Birliği İstanbul Şube Başkanı Selma Durak’ın yönetiminde gündem maddelerinin okunmasıyla devam etti.

Türk Kadınlar Birliği’nin eski ve yeni başkanlarıyla yönetim kurulu üyeleri günün anısına çekilen hatıra fotoğrafında bir araya geldiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir