GündemManşet

Vadi’nin ünlü sanatçısı Ruşen Aydeniz, Sarıyer Şebinkarahisarlılar Derneği’ne yeniden başkan seçildi

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Vadinin sevilen sanatçılarından Ruşen Aydeniz, Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Sarıyer Şebinkarahisarlılar Derneği 4. Olağan Genel Kurulu‘nda dernek başkanlığına yeniden seçildi. Şebinkarahisarlı çok sayıda iş adamı ve önemli ismin katıldığı genel kurula, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç de katıldı. Genel Kurulda birer konuşma yapan davetliler, dernek yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

EKREM İMAMOĞLU VE ŞÜKRÜ GENÇ’TEN MESAJ

Genel Kurul’da Sarıyer Şebinkarahisarlılar Derneği Başkanlığı’na yeniden seçilen Ruşen Aydeniz, kendisine gösterilen ilgi ve duyulan güvenden dolayı hemşerilerine teşekkür etti. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ve Belediye Başkanı Şükrü Genç’e katılımlarından dolayı teşekkür eden Aydeniz, konuşmasında birlik beraberlik mesajları verdi. İmamoğlu ve Genç de konuşmalarında dayanışma vurgusu yaptı.

RUŞEN AYDENİZ’DEN HEMŞERİLERİNE TEŞEKKÜR

Aydeniz genel kurul sonrasında bir teşekkür mesajı yayınladı. Aydeniz’in mesajı şöyle; ” Değerli dostlar, güzel hemşehrilerim bugün yapmış olduğumuz Sarıyer Şebinkarahisarlılar Derneği’nin Kongresi’nde 2 yıllık yönetime yeniden seçilmiş olmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Kongremize katılan CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Ekrem İmamoğlu’na, Sarıyer Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Genç’e, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Sayın Mehmet Şimşek ve ekibine, Şebinkarahisar Vakfı Başkanı Sayın Avni İşcan ve ekibine, Sarıyer Giresunlular Derneği Başkanı Sayın Erkan Civak ve ekibine, Eyüp Şebinkarahisarlılar Derneği Başkanı Sayın Çetin Kurt ve ekibine, İSEDERİ Başkanı Sayın Mustafa Şeker’e, Sivas Karayün Köyü Derneği Başkanı Sayın Eyüp Kavak’a, İşadamları Derneği Başkanı Sayın Ömer Kılıç’a, Sayın Mustafa Koca’ya, Sayın Cengiz Kahraman’a, Sayın Tufan Öztürk’e, Sayın Nevzat Bayram’a , Sayın Ruhi Yılmaz’a, Sayın Sebahattin Çiftçi’ye, Büyükdere Muhtarı Sayın Ali Yazıcı’ya, Meclis Üyesi Sayın Veysel Yeşil’e, Sayın Hulusi Toy’a , Sayın Alim Avcı’ya, Sayın Mehmet Yılmaz’a, Sayın Şerif Kılıç’a, değerli basınımız Sayın Sadi Toygar’a, Sayın Hami Yıldırım’a, Sayın Remzi Gömürlü’ye, Şebinkarahisar FM’den Sayın Tuncay Akgün’e, Sayın Halil Derya’ya, Sarıyer Belediyesi’nde çalışan tüm personel arkadaşlarımıza, ismini yazamadığımız tüm dostlarımıza ve beni yalnız bırakmayan yönetim kurulu arkadaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunarım. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun”

SARIYER ŞEBİNKARAHİSARLILAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ADINA BAŞKAN RUŞEN AYDENİZ…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir