GündemManşet

Vatan Partisi’nin İstanbul adayı İlker Yücel oldu

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı'nın M. İlker Yücel olduğunu açıkladı.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı’nın İlker Yücel olduğunu açıkladı. Üsküdar Aktürk Düğün Salonu’ndaki Aday Tanıtım Töreni’nde konuşan Perinçek, “Gerçekçi çözümün İstanbul’daki adı Mustafa İlker Yücel’dir” dedi.

İLKER YÜCEL: İSTANBUL’A 7 RENK VADEDİYORUZ

Vatan Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İlker Yücel’in törende yaptığı konuşmasında şunları kaydetti; “Arkada bıraktığımız zor dönemlerde FETÖ’nün neredeyse bütün devlet kurumlarını ele geçiridği zamanda, etnik bölücülüğün önünün açıldığı günlerde, parti liderlerimizin ve TSK’mızın onurlu subaylarının esir edildiği günlerde susmadınız, mücadele ettiniz ve zaferler kazandınız. Helal olsun size… Mafya-tarikat-gladyo rejiminde özellikle 80’den sonra büyük kentlerimiz küresel sermayeyle bütünleşme merkezi haline getirildi. Sistem partilerinde insan yok, yaşam yok; imar var, rant var ölüm var. Sistem partilerinin belediyecilik anlayışında plan yok, çılgınlık yok, denetim yok, kanun yok, yağma var. Şimdi nasıl oluyor da İstanbul’u bu hale getirenler hala İstanbullu’dan oy isteyecek yüz buluyor? İstanbul’un yaşadığı bütün sorunlar arkada bıraktığımız bütün sorunlardır. Şu ana kadar sadece İstanbul’dan üç aday çıktı. Biri Vatan Partisi, sistem partilerinin belediyecilik anlayışını yıkma sözü veriyor. Diğer ikisi de İstanbul’un bu hale gelmesinin sorumlusu. Onlar belediye değil, şirket yönetmeye geliyorlar. O yüzden belediyeleri hızla taşeron haline getiriyorlar. Sistem partileri belediyeleri, şehirlerin katili olarak kullanıyorlar. Biz Vatan Partisi olarak belediyeleri şirketleştirme, taşeronlaştırma düzenini yıkmaya geliyoruz. Genel sorunları çözemeyenler, yerel sorunları çözemezler.

 

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler