Kültür-SanatManşet

Cafer Hergünsel imza gününde okuyucularıyla buluştu

Emirgan’ın sevilen yazarı Cafer Hegünsel yeni çıkan kitabı “Benim Güzel İnsanlarım’ı” okuyucuları için imzaladı.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Hergünsel,  Emirgan Sevenler Derneği’nde düzenlenen imza gününde edebiyatseverleri buluşturdu. Emirgan’ın sokaklarını, insanlarını ve olaylarını ustalıkla kaleme alan Emirganlı yazar Cafer Hergünsel yeni çıkan kitabı Benim Güzel İnsanlarım’ı kitapseverler için imzaladı. Emirgan Sevenler Derneği’nde düzenlenen imza gününe gelenlerle sohbet eden Hergünsel kitabını anlattı.

“Muhteşem bir imza günü yaşadık”

Yeni kitabında Emirganlılar olarak semtleri için verdikleri mücadeleleri yazdığını söyleyen Hergünsel, “Emirgan halkıyla imza günlerinde buluşmak benim için çok büyük bir keyif oluyor. Yine muhteşem bir imza günü yaşadık. Gönderdiği zarif çiçekle aramızda olduğunu duyumsatan sevgili Sarıyer Belediye Başkanımız Şükrü Genç’e, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcımız dost iyi insan İsmail Erdem’e ve Sarıyer’den, Emirgan’dan hatta çok uzaklardan gelerek ilgi gösteren edebiyat dostlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Emirgan’ın bir sanat ve edebiyat vahası olduğunu bir kez daha ispatladılar” diye konuştu.

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Erdem, Cafer Hergünsel’e yeni kitabı için bol okuyucular dilerken “Emirgan’ın usta kalemi Cafer Hergünsel Emirgan için bir değerdir. Sarıyer Belediyesi olarak ilçemizde kültürel etkinlerin her zaman yanındayız” dedi. Hergünsel, yeni kitabını İsmail Erdem için imzaladı.

Emirgan’de keyifli edebiyat sohbetlerini de sürdüreceklerini belirten Hergünsel, imza gününe gelen dostlarıyla günün anısına fotoğraf çekindi.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu