Magazin

‘Bozkır Kuşlara Bak Kuşlar’a Filmi 6 Eylül’de Vizyonda

Yapımcılığını Feza Film’in yaptığı ‘Bozkır Kuşlara Bak Kuşlara’ adlı filmin yönetmen koltuğunda Mehmet Tanrısever’in oturduğu filmde başlıca rolleri Soydan Soydaş, Süleyman Kabaali, Tarık Tanrısever, Aycin Tuyun, Yaşar Alptekin, Haldun Boysan, Halil İbrahim Kalaycıoğlu,Engin Yüksel, Melike Balçık, Aslı Erdemir, Arzu Budak Yılmaz ve Barış Hayta paylaşıyor.

SARİYERGAZETESİ.COM – MAGAZİN

Yapımcı yönetmen Mehmet Tarısever çok heyecanlıyız Bozkır Kuşlara Bak Kuşlara filmimiz 6 Eylül’de beyaz perdede izleyicisiyle buluşacak derken Filminin Dünya Film Festivallerinden 58 ödül aldığını emeklerinin karşılığını almak onur ve gurur verici olduğunu söyledi.

Yönetmen Tanrısever, Konya’nın Bozkır ilçesinde çekilen filmde, Bozkır’ın eşsiz doğal güzellikleri de beyazperdeye yansıtıldığını , Anadolu insanının mertliğini ve kahramanlığını vurgulamak istediklerini söyledi. Günümüzde insanların ihtiyaçlarının giderek arttığını, buna rağmen mertlik ve cömertlik gibi özelliklerin azaldığını kaydeden Tanrısever, ‘Bazı insani değerlerin yeniden hatırlanmasında fayda var. Filmimi böyle bir amaca hizmet etmeyi hedefliyor’ dedi.

‘Bozkır Kuşlara Bak Kuşlara ‘ Filmi 6 Eylül’de Beyaz perdede sinema severlerle buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir