MagazinManşet

2019 Mayıs ayı sonu burç yorumları

Astrolog Kaan Soyluhan, 2019 Mayıs ayı sonu burçları Sarıyer Gazetesi için yorumladı. İşte burcunuzla ilgili tüm merak ettikleriniz...

SARİYERGAZETESİ.COM – ASTROLOJİ

KOÇ BURCU

Sevgili koç ve yükselen koçlar, bu ay kendinizden çok bahsettirecek gibi görünüyorsunuz. Bu dönem koçları ikiye ayırmam gerekecek. Koç burcunun başında doğanlar maalesef biraz daha dikkatli ve tedbirli olmalı, bazı riskli olaylara işaret ediyor, aniden öfke üzerine işi bırakmak, kavgalı, tartışmalı bir şekilde duygusal bir ilişkiyi koparmak veya sinirli öfkeli ani çıkışlar bazı sorunlara ve kazalara sebebiyet verebilir. İkinci diliminde ya da sonlarında doğanlar çok şanslı olacak. Bu aralar kimi koçlarında ani ve hevesle, aşırı istekle başlayan cinsel temelli aşka yönelmiş görüyorum. Bu tarz durumlar imkanlı olabilir fakat sizi de zor durumda bırakır. Öte yandan koçlar bu aralar tüm çekiciliği ile göz dolduracak. Zaten üzerinizde fazla nazar var. Bu aralar iletişimde aksamalar olabilir. Sabretmenizi ve eksiklerinizi tamamlamaya yönelin. Aşkta bu dönem yıldızınız açık görünüyor, heyecan ve mutluluk hakim olacak.

BOĞA BURCU

Sevgili boğa ve yükselen boğalar bu aralar sizin için eylem ayı değil, düşünme, duygusal beklentiler , hesap yapma, geçmişi yad etme gibi şeylerle geçecek. Aslında psikolojik olarak iyisiniz, böyle bir tatlı bir inzivaya epeydir ihtiyacınız vardı. Bu ay sonu ve bu aralar büyük beklentilerinize ne kadar yaklaştığınızı somut olarak anlayacaksınız. Zaten siz çok sabırlısınız. Amacınızdan ve hedefinizden şaşmayın. Bu ay güçlüsünüz ama kafanız karışık. Boğa burcunun başlarında doğanlar için maddi olarak bazı hesap hataları ve bazı beklenmedik borçlar, hesapta olmayan harcamalar canınızı sıkabilir. Yeni bir kariyer sürecine girmeniz bu ay sonu ile birlikte mümkün olacak. Diğer tüm boğalar için somut ve verimli gelişmeler için Haziran’ı beklemelisiniz. Aşk cephesinde eğlence ve sosyal hayat alanını baya epeydir boşladınız. Bir durgunluk var. Yakında elle tutulur bir aşk ilişkisi göz kırpacak. Eski partnerinizden bazı olumsuz haberler alabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili ikizler ve yükselen ikizler geçen haftalarda baya yoruldu. Gerçekten yıldızlar bir taraftan çok iyi olmakla beraber diğer yandan sizi sınamaya devam ediyor. Düşünce olarak o kadar rahat değilsiniz, bazı korkular karamsarlıklar ve hatta biraz abartılı düşünceler içerisindesiniz. Bu hafta umutlarınız ve neşeniz yükselecek. Yurt dışına veya şehir dışına yerleşme, yeni kariyer elde etme, iş değiştirme ve evlilik gibi önemli ve uzun vadeli düşünceler içinde olan ikizler bu aralar şanslı görünüyor. Ancak bu ay ikizleri karamsar ve endişeli bir ruh hali içinde görüyorum. Kuruntularınız ve karamsarlığınız var. Sizi bu negatiflikten arındırmam lazım. Kimi ikizler aile ile ilgili bir sıkıntıda beklemediği kişiden yardım görecek. Özel hayatınızla ilgili dost veya arkadaş ortamınızdan dikkatini çekeceğiniz bir kişi ile düzen kurma yolu gözüküyor. Aşkta uzun zamandır ilk kez kendinizi rahat, sıcak hissedeceğiniz bir ilişkiniz olacak.

YENGEÇ BURCU

Sevili yengeç ve yükselen yengeçler bu aralar dikkatlerini uzak yerden giden gelen, uzak yerden haberlerden, resmi işlere, devlet ve resmi kurum bağlantılı işlere çevirecek. Ama bu konularda biraz canları sıkılacak. Bu ara beklendik ya da beklenmedik bir ödeme ile karşılaşacaksınız. Bu işi kimisi biraz daha masraflı, kimisi de sorunu halletmek için dostlara danışacak. Bütün yengeçleri inanılmaz ilham dolu görüyorum. Yakın zamanlarda patlayacak çok güzel eserler çıkaracaksınız. Bir otorite ile ya da bir büyüğünüz ile çatışma veya tartışma görüyorum. İşlerinizi hallederken epey gerilebilirsiniz ama zekanız ve sezgileriniz çok yüksek. Aşk hayatınızla ilgili olarak nasıl derler kavgadan doğan bir aşk yaşamanız mümkün. Bu aralar bir hayranınız çıkabilir. Anlaşılan bu haftalar pek hareketli geçecek.

ASLAN BURCU

Sevgili aslan ve yükselen aslan burçları yaşamakta olduğunuz zorlu dönem biraz hafifliyor, ipler biraz olsun elinize geçiyor, kozlar sizden yana dönmeye başlıyor. Ama hemen gevşemeyin daha var tam rahatlamaya. Bu hafta uzak bir yerden haber alabilirisiniz. Bu ara bir yol yapabilirisiniz, bu yolda hayırlı sonuçlar alabilirsiniz. Kariyer sürecinizle ilgili plansız gidişatınızı hareketlendirmeye yönelik adımlar atacaksınız. Üzerinizde bu aralar çok fazla ağırlık var defne yaprağı ya da üzerlik tütsüsü yapın. Bu haftalarda kontrat türü işlere dikkat edin, ya bir eksik ya da bir aksilik nedeniyle strese girmeyin. Bu dönem yakın arkadaşlarla eğlenceli, sosyal ortamlara katılacaksınız. Çok beğenileceksiniz. Sağlık sorunu olan aslanlar bu ay sonu bu sıkıntıdan kurtulacak. Bu dönem sizin için çok başarılı aşk dönemi olacak. Kalbi boş olanlar için dikkatler üzerinizde olacak. Sürprizli duygusal gelişmeler söz konusu.

BAŞAK BURCU

Sevgili başak ve yükselen başaklar bu aralar eğitimde veya ticarette hedefi olanlar hedeflerine ulaşacaklar. Somut bir zafer kazanacaksınız. 22 Mayıs öncesine kadar ertelediğiniz işleri yapabilirsiniz. Biraz nazarında etkisiyle yıldızınız sizi çok olumsuz etkiledi ve oyaladı. Bu haftadan sonra sizi rahat görüyorum. Bu aralar kesinlikle yüzünüz gülecek. Kimi başaklar bu ay yaptıklarıyla yetkili, söz sahibi kişilerin dikkatini çekecek ve desteğini alacalar. İşyerinizde ve ya işinizde bazı değişiklikler sizi hafif rahatsız etse de bu sizin yararınıza olacak. Bu dönem üzerinizdeki gücü hissedeceksiniz, eylemleriniz ve ataklarınız sonuçsuz kalmaz. Bazı başaklar aile içinde huzuru bulmaya çalışırken ay başındaki yorgunluğunu atacaklar. Özel hayatınızda kalbi boş başaklar ciddi ve güzel bir ilişkiye az kaldı. Sizde bu arada kendinizi iyi hissedebileceğiniz aktiviteler yapın. Eski sevgiliden dönüş alacaksınız.

TERAZİ BURCU

Sevgili terazi ve yükselen teraziler etrafınızda dönen bütün fırıldaklardan haberiniz olacak, neyin ne olduğunu bu dönem anlayacaksınız. Sadece bu aralar biraz sessiz kalın ve izleyin. Bazı konularda alttan almanız gereken mevzularla da karşılaşabilirsiniz. Ailenize daha fazla vakit ayırmanız gerek. Çevrenizde eleme yapmanız gereken kişiler var ve siz hala duruyorsunuz. Çok yakın bir dostunuzdan büyük bir tavsiye ve öneri alacaksınız, bu öneriyi dikkate alın. İş hayatınızda yükselişiniz söz konusu olacak. Maddi hayatınızla ilgili oldukça bereketli ve şanslı bir dönem olacak. Aşk ilişkisi yaşayan teraziler ilişkinizin boyutunu tamda bu dönem daha da iyi anlayacak ve kararlar alacaksınız. Bir kıskançlık mevzusu dönebilir bu nedenle bir tartışma ya da stres yaşayabilirsiniz. Kalbi boş teraziler bu ay gözünüzü açın , tam 3 tane önemli yıldız açısı ideal partner ve ideal aşkı bulma fırsatına işaret eder. Bu dönem geleceğe dair somut kararlar alacaksınız. Yatırım yapacak teraziler biraz daha bekleyin derim.

AKREP BURCU

Sevgili akrep ve yükselen akrepler bu dönem sizi çalışma hayatınızda dinamik ve hareketli görüyorum. Kalbi boş akrepler çalıştıkları yerde veya iş, eğitim için sürekli gittikleri yerde bir ruh esintisi yaşayabilir. Çok heyecanlanacağınız bir gelişme aniden gelecek ve yıldızınızı yükseltecek. Aşkı olan akreplerde ilişkisini günlük hayata ve aile ortamına taşıyacak daha ciddi bir ilişkiye dönüştürecek. Bu ay bütün konularınız oldukça hareketli ve bereketli. Bir çok engeli aşıp mutluluğa ulaşacaksınız. Bu ara akraba ve aile içi ilişkilerde de çok aktif ve yakın görüşmeler içinde olacaksınız. Maddi hayatınızda kesinlikle yaşadığınız sorunlardan kurtulmakla birlikte bir borç yükünden de kurtuluyorsunuz. Hislerinizin ne kadar kuvvetli olduğunu bu dönem daha da iyi anlayacaksınız. Yakın bir ahbabınız size bir sır verecek. Olası bir teklif ya da iş fırsatı bulacaksınız. Sadece sizi bir konuda üzeceğim o da bir kadın yakınınızın sağlık sorunu gündeme gelebilir ancak pek önemi bir sorun olmayacak.

YAY BURCU

Sevgili yay ve yükselen yaylar bu aya aslında biraz neşeli girdiniz ama düşünceli bitireceksiniz. Ticaretle uğraşan yaylar çok ani karar almaktan kaçının zira ani işler ve ani kararlar sizi yorabilir. Bu ara bir takım başarılar ve iltifatlar alacaksınız. Tatlı ve hoş şeylerle mutlu olmaya bakın. Bazı işlerinizi çok biriktirmeyin sonra altından kalkılmaz bir hal alıyor. Bir yakınınız, akrabanızla ilgi bir sorun canınızı sıkacak gibi görünüyor. Sizin neşeniz girdiğiniz her ortama neşe vermeye devam edecek. Güvenmediğiniz arkadaşlarınız var am aynı ortamda bulunmak zorunda olduğunuz için pek ses çıkarmıyorsunuz. Çalışma ortamında sizi rahatsız eden bir takım konularda somut eyleme geçeceksiniz. Maddi olarak aslında rahatlama evresi Haziran’da başlayacak. Aşk hayatınızdaki durgunluk yerini heyecana bırakacak. Yakın zamanda bir tanışma sizi geleceğe dönük hayallerinizi gerçekleştirmek için adım attıracak. Mevcutta ilişkisi olan yaylar karşılıklı olarak biraz daha anlayışlı olmanızda fayda var. İletişim kazaları yaşıyor ve işin içinden çıkamıyor gibisiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili oğlak ve yükselen oğlaklar evinizde he eğlence hem de tartışmalar yaşanabilir. Bu dönem bir yerden gelecek para sizi çok rahatlatacak ama bu gelecek para ile ilgili çok uygun olanlar yapmalısınız. Parasal veya işle ilgili bir görüşme başta havada kalsa da sonra tekrar karşınıza çıkacak. Bu dönemlerde maddi kaynaklarınızı iyi yönetmeli sağlıklı kararlar alabilmeniz için işin ehlinden de yarım almaktan kaçınmayın. İş hayatınızda ki gerginlik yaratan bir kişinin o ortamdan gidişi sizi sevindirebilir. Etrafınızda çok fazla kulis var aman dikkat edin. İlişkilerinizde çok sade ve uygun üslup kullanmanız size fayda getirecek. Partnerinize olan duygularınızı çok net belirtinde karşınızda ki kişi sevildiğini veya özlendiğini bi duysun. Evde olacak tartışmaları da uzatmayın. Kalbi dolu olan oğlaklar geleceğe yönelik planlama aşamasına geçecek. Bu aralar bir kutlama yapmanız olası görünüyor.

KOVA BURCU

Sevgili kova ve yükselen kovalar bu dönem bir çok işi kısa yollardan halledeceksiniz, bazı işleriniz oldukça kolaylaşacak. Alacağınız bazı haberler sizi oldukça memnun edeceği bir büyük bir adım atmanıza da yardım edecek. Aile içinde bir otorite veya ego çatışması yaşanabilir işi tatlıya bağlamayı bilirsiniz. Bu aralar çokta ani kararlar vermeyin bir kafa karışıklığına neden olabilir. Yine bu aralar ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin aile içinde ya da işte yanlış anlaşılmalara neden olabilir, tatsız durumlar doğurabilir. Önümüzdeki ayın başında bir sürpriz sizi bekliyor. Bir teklifle ya da fırsatla karşılaşabilirsiniz. Maddi kaynaklara gelince söz konusu olan sıkıntılarınız geride kalacak üzerinizden büyük bir yük kalkacak. Uzun zamandır görmediğiniz kişilerle karşılaşabilir hasret giderebilirsiniz. Başarı sürecinizin başlayacağı bu dönem saygınlık göreceğiniz bir süreci de getiriyor. Aşk hayatınızda bir ikilemde kalabilir bu da sizi biraz zorlayabilir. Eski sevgiliniz sizi bir yerden takip ediyor ve size ulaşması için fırsat yakalamaya çalışıyor. İlişkisi olan kovalar karşınızda ki kişinin isteklerine kulak vermeniz iletişiminizdeki sorunları ortadan kaldıracak.

BALIK BURCU

Sevgili balık ve yükselen balıklar umarım şu an yaşadığınız olayların hakkından gelirsiniz. Aslında ilham dolusunuz fakat sizin yıldızınızın düşük olmasının bir nedeni de üşengeç olmanız. Bu aralar mide sağlığınıza dikkat edin. Bu dönem geleceğinize dair kararlar almak isteyeceksiniz. İş hayatınızda ki bazı negatif olaylardan kurtuluyorsunuz. Maddi kaynaklı bazı fırsatlar geçecek elinize iyi değerlendirin. Fazla harcamalara yer vermeyin. Bir hediye gelecek size birinden bu sizi biraz memnun biraz da aklınızı karıştırabilir. Alacağınız 2 haber sizi hem işte hem de aşkta çok neşelendirecek. Kalbi boş balıklar eski sevgiliden iyi ki ayrılmışım diyeceksiniz çünkü bu dönem karşınıza biri çıkacak hayatınıza jet hızıyla dahil olacak. Evli balıklar sizde eşinize biraz romantik olun bazı yenilikler ilişkinizi taze tutacak bu da hanenize mutluluk katacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir