ManşetSektörel

AutoClub KMG 3 artık Tarabya’da hizmetinizde

AutoClub KMG 3 Tarabya’daki yeni şubesiyle hizmete girdi. Otomobilinizin geleceği çok parlak diyen AutoClub’ın sahibi Hakan Akdeniz müşterilerin güvenini kazandı.

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

Meslekteki 14 yıllık deneyimiyle Sonax’ta yönetici ve uygulama alanında görevlerde bulunan Hakan Akdeniz, Tarabya’da 650 metrekare alanda AutoClub KMG 3’ü hizmete açtı. Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Akdeniz, “Müşterilerin dikkat ettiği şeylere biz daha çok dikkat ediyoruz. Yıkama olarak kaliteye dikkat ediyoruz. Standart yıkamalarda olduğu gibi fırça kullanmıyoruz. Köpük kimyasal kullanmıyoruz süngerle yıkıyoruz. Faydalı ürünler kullanıyoruz. Rakiplerimize göre profesyonel olarak çalışan ekibimizle biz biraz daha detaycıyız. Yıkama dışında müşterinin beklediği ve şaşırtacak detayları yapıyoruz. Müşterinin beklemeden yaptığımız uygulamalar da tabi ki çok hoşuna gidiyor. Farklı bir fiyat da istemiyoruz. En büyük farkımız müşteri memnuniyetidir” diye konuştu.

Altın Bakım Koruma Paketi’nde neler var?

AutoClub Altın Bakım uygulaması ile aracın kabini A’dan Z’ye, emniyet kemerlerine ve en ücra köşelerine kadar, tamamen ithal, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen onay belgeli ürünler kullanılarak temizleniyor ve dezenfekte ediliyor. Bunlara ek olarak da iç temizlik sonrası uygulanan Ozon’la dezenfeksiyon ile aracın kabininde tam bir dezenfeksiyon ve sterilizasyon sağlanıyor. Birkaç kat halinde ve birkaç farklı kimyasal ile yapılan çizgi giderme ve parlatma uygulamasının ardından Nanuba Tresor boya korumayla aracın boyasını 1 yıl boyunca güneşin soldurucu UV ışınları, ağaç reçinesi, asit yağmurları, kir, çamur, yola dökülen tuzlar ve endüstriyel tozlar gibi yıpratıcı etkenlere karşı koruma altına alınıyor. Son aşama olarak ise aracın motorunu üzerini kaplayan yağ, kir ve tozdan arındırılıyor ve motor aksamı parlatıp siyahlatırken aynı zamanda yeniden kirlenmesini geciktirecek bir motor koruma ile de kaplanıyor.

Aracınıza çok özel uygulamalar

Act 45 uygulamasıyla 45 günlük parlaklık, Act 180 uygulamasıyla 180 günlük parlaklık ve Act 360 uygulamasıyla da araçta 360 gün parlaklık garantisi veriliyor. Koltuk koruma, detaylı iç temizlik ve sterilizasyon sistemi, motor temizleme ve koruma da uygulamalar arasında yer alıyor.

www.autoclub.comwww.kmgcarcare.com

Tel: 0212 223 77 99 – Gsm: 0532 782 82 28 / HAKAN

Adres: Tarabya Mah. Arabayolu Cd. No:174 Sarıyer/İstanbul

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir