Manşet

Dosya Transfer

Dosya Transfer

İnsanlar iş ya da özel yaşamına ait olan bazı dosya ve verileri hızlı, güvenli ve ücretsiz olarak birilerine göndermek ya da transfer etmek isterler. Bunun için şirketten ya da evden mail adreslerini ya daa farklı dosya transfer sitelerini kullanarak bunu gerçekleştirirler. Ancak mail hizmeti veren firmalar ya da çeşitli cep telefonu uygulamaları gönderilere gönderi sınırı koymaktadır.

Kimi siteler 20 MB kimileri ise 50 MB gibi kotalarla kullanıcıların gönderilerini sınırlandırmaktadır. Böyle durumlarda kullanıcı ister istemez stres altına girerek bazı gönderileri parça parça göndermek zorunda kalmaktadır. Winrar ya da benzeri sıkıştırma araçlarını kullanarak dosyalarını göndermek isteyen kullanıcılar tek klasör haline getirdikleri dosyalarını kota sınırından dolayı bazı zamanlarda bölmek zorunda kalabilmektedirler. Dosyatransfer.com olarak kullanıcılarımızın illaki üye olmalarına gerek kalmadan sadece websitemizi tıklayarak 0-1 saniye arasında hızlı , güvenli ve Ücretsiz dosya transferi etmesine imkan sağlıyoruz.

Dosya transfer işleminin gerçekleştiği protokol oldukça güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Öncelikle kullanıcımıza herhangi bir üyelik şartı koymuyoruz. 15 yaş ve üzeri tüm kullanıcılarımız illegal paylaşım yapmadan tüm verilerini 4 GB’a kadar tek seferde transfer edebilirler. Böylece kullanıcı hızlı bir şekilde hem zamandan hem de işten tasarruf ederek kolayca yapabilmektedir.

Dosya Transferi

Kullanıcılarımız office dosyalarını, pdf’lerini, mp3’lerini, videolarını, winrar dosylarını, fotoğraflarını diledikleri mail adresine saliseler içerisinde transfer edebilirler. Ayrıca bu transferleri dünyanın neresinde olurlarsa anında yapabilmektedirler. İster Türkiye’den transfer et Avrupa’dan indir, İstersen Amerika’dan transfer et Japonya’dan indir. Dosyatransfer.com u dünyanın her yerinden güvenle kullanabilirsiniz.

Dosyatransfer.com sunucuları Avrupa’nın en büyük sunucu firmalarından Hetzner’de barınmaktadır. Verileriniz 256 Bit SSL ve Firewall güvenlik duvarları ile güvenli ve hızlı bir şekilde transfer edilmektedir. Bu gönderi yapılırken herhangi bir güvenlik çığı olmaması açısından da çeşitli güvenlik yazılımlarıyla da desteklenmektedir. Bu sayede gönderilerinizi güvenle transfer edebilirsiniz. Üye olmadan dosya transfer eden kullanıcılarımıza ait veriler 3 gün boyunca indirmeleri ve transfer edebilmeleri amacıyla sunucularımızda barındırılır. 3 günün sonunda veriler sunucularımızdan otomatik olarak silinmektedir.

Firmamız kullanıcıların güvenliği ve yasal olarak işleyişi için BTK (Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu) tarafından denetlenmektedir. Ayrıca ücretsiz dosya transfer hizmeti ve sunucu hizmeti verebilmek için de ticari olarak yer sağlayıcı hizmet veren firmalar arasında yer almaktadır.

Premium Dosya Transferi

Kullanıcılarımızın iş ya da sektör farklılıkları nedeniyle dosya boyutları farklı olabilmektedir. 4 GB’a kadar olan ücretsiz gönderi seçeneğimiz yetmediği durumlarda sizlere Premium Dosya Transfer Paketleri ile de seçenekler sunuyoruz.

Ekonomik Üyelik:

50gb kadar depolama
Birden Fazla Alıcı Ekleme
Yapılan transferler
Alınan transferler
Tema Özelleştirme

Standart Üyelik:

100gb kadar depolama
Birden Fazla Alıcı Ekleme
Yapılan transferler
Alınan transferler
Tema Özelleştirme

Profesyonel Üyelik:

200gb kadar depolama
Birden Fazla Alıcı Ekleme
Yapılan transferler
Alınan transferler
Tema Özelleştirme

Yukarıdaki premium paketlerimizden size uygun olanı satın alarak sizde dilediğiniz boyutta ve zamanda hızlı ve güvenli dosya göndermenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Değerli kullanıcılarımız her geçen gün büyüyen dosyatransfer.com ile günün herhangi bir anında dosya transfer edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir