ManşetSektörel

Hayallerinizi K Yapı Tasarım’la taçlandırın

Karahan Seramik Yapı, eviniz için hayal ettiğiniz tüm detayları profesyonel bir bakış açısıyla gerçeğe dönüştürüyor.

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

Cumhuriyet Mahallesi’nde yeni açılan Karahan Seramik Yapı, montaj, mimari çizim ve showroom satışından uygulamaya evinizin bütün detayları için profesyonel hizmet sunuyor. Kaliteli ve güvenilir hizmetle evinizi sıfırdan tasarlıyor.

Kağıthane’nin ardından Cumhuriyet Mahallesi’nde açtığı şubesiyle müşterileriyle buluşan K Yapı Tasarım, tecrübeli kadrosuyla hizmet vererek evinizde modern ve şık çizgileri birleştiriyor.

“Kaliteli hizmeti müşterilerle buluşturuyoruz”

K Yapı Tasarım’ı Sarıyer Gazetesi’ne anlatan Enes Karahan, “Sarıyerli müşterilerimize ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Karahan Yapı Seramik olarak Çanakkale ve Ege Seramik’in ana bayiliğini yapıyoruz. Ürünlerimiz kaliteli ve garantilidir. Cumhuriyet Mahallesi’nde açtığımız şubemizde müşterilerimize banyo ve mutfak bölümlerinde anahtar teslim hizmet veriyoruz. İşe başlamadan önce ücretsiz bir şekilde keşif ve montaj yapıyoruz. Aynı zamanda mimari çizimini de kendimiz yapıyoruz. Müşterinin zevkine göre tasarımlarımız oluyor. Tabi sadece mutfak ve banyo değil, evin her alanı ile ilgili çalışmalarımız var. Karahan Yapı’da uygulama, mimari çizim ve showroom satış var. Ürünlerimizde yüzde 40’a varan indirimlerimiz oluyor” dedi.

EVİNİZDEKİ ŞIK DOKUNUŞLARI

 K YAPI TASARIM İLE TAMAMLAYIN

Enes Karahan

Karahan Seramik Yapı San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Cumhuriyet Mahallesi Araba Yolu Caddesi No: 20

Tarabya Üstü Sarıyer / İstanbul

TEL: 0212 579 46 49 GSM: 0531 990 75 98

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler