MagazinManşet

HAZİRAN AYINDA BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

Uzman Yaşam Koçu Hatice Ersöz, Sarıyer Olay Gazetesi okuyucuları için 2019 Haziran ayında burçları neler bekliyor yorumladı. İşte Ersöz’ün dikkat çeken yorumları…

SARİYERGAZETESİ.COM – HATİCE ERSÖZ – BURÇ YORUMLARI 

KOÇ BURCU:18 Mayıs’ta Akrep’te olan Dolunay Koç burçlarını gergin bir ruh haline bürüse de yeni ay ile Koç’lar Haziran ayında oldukça keyifli ve şanslı olacaklar. Motivasyonlarını çabuk kaybeden Koç’lar Haziran ayında ciddi ataklara geçip tüm olumsuzlukları geride bırakacaklar. Seyahat ve ziyaretler gündemde, heyecanlı ilişkiler yaşayacaklar ve aşkı seven Koç’lar partnerlerine olumsuz şekilde direktifler ve baskılar uygulamamalı. Aksi takdirde ilişkilerinde olumsuz süreçlere neden olabilirler. Prestijlerine düşkün olan Koç’lar Haziran ayında kendileriyle oldukça barışık olacaklar ve çok çabuk sinirlenmeleri, onların en büyük sorunu bu konuda öfkelerini kontrol etmelerini ve takıntı ve vesveselerden kendilerini meşgul edecek meşgaleler yaratmalarını tavsiye ediyorum.

BOĞA BURCU: 3 Haziran’la yeni Ay Döngüsü Boğa burçlarını duygusal konularda yeni başlayan ve henüz partnerlerinden emin olmayıp ilişkilerini bitirme kararı alan Boğa’ların aslında ne kadar da olumsuz ve yanlış düşündüklerinin bir kanıtı olacaktır. Çevrelerine karşı özgüvenli durmaya çalışan Boğa burçları aslında kendilerini rahatsız edecek illa bir konu bulurlar fiziki yapılarında. Bayan Boğa’lar güzellik takıntısı yüksek olup erkek boğalarda zenginlik ve madde tutkusundan ayrılamazlar. Yeni ay Boğa burçlarında uzun zamandır düşündükleri, ev ve araç konularında alım satımları gündemde olacak. Genç Boğa’larda ciddi bir kendilerine güvensizlik, içe kapanıklık ve kendilerini beğenmeme ve ciddi kaygılarda biraz daha azalmalar olacak. Onlara tavsiyem korkularınızı bir kenara bırakıp lütfen cesur olmaya özen gösterin. Çünkü gereksiz temkinli tavırlarınız sizin en güzel şanslarınızı kaybetmenize neden oluyor.

İKİZLER BURCU: 3 Haziran ve İkizler için rahatlama ve güzel gelişmeler mevcut olup Yeni Ay İkizler burcunda ve öğlen saat 12 sularında başlayacak. Her şeyden önce müthiş bir enerjiye sahip olacaklar. Daldan dala konan genç İkizler de bu yaz aradıklarını bulacaklar. Özelikle maddi destek ve kaynaklarla beraber maddi yüklerden ciddi rahat bir nefes alacaklar. Bu dönem aşırı sosyal olacaklar ve çevrelerinin neşe kaynağı olan İkizler artık geçmişin gölgesinden uzak durmalarının zamanı geldi.
Giyimlerinde marka ve kalite odaklı olan ikizler oldukça da titiz bir burçtur ve düzen, tertiplerine önem artacak. Aşk konuları ya da evlilik süreçleri oldukça şaşkınlık yaratabilir ve ani kararları hayatlarını oldukça maceralı bir sürece sokabilir. İkizler önce izler ve sonra uygular. Mantığına aykırı gelen hiçbir konuyu dikkate almazlar.

YENGEÇ BURCU: Yengeç burçlarını Haziran ayında oldukça sorunların üzerine kararlı gidecekler ve ilişki konularında yaptırım ulayacaklar. Oldukça monoton geçen hayatları şu sıralar baya heyecanlı ve serüvenli geçecek. Kendilerine değer verilmediği zaman oldukça katı ve huzursuz olan Yengeçler ani bir şekilde ilişkilerine son verebilir ve gerçekleri er ya da geç gördüklerinde gereken yaptırımı yapmaktan hiç çekinmeyeceklerdir. İyi niyetleri yeterince sömürülen Yengeç’ler Haziran’da hak ettikleri değeri görecekler ve iş ve maddi konularda yeni arayışlar içine gireceklerdir. Düşük tansiyona dikkat etmeli. Hassas ve yorucu bir dönemden çıktıkları için sağlık konularına önem vermeleri gerekir.

ASLAN BURCU: Haziran ayı oldukça renkli geçecek Aslan’lar için. Uzun zamandır kendilerini yalnız ve çaresiz ve olumsuz hisseden Aslan’lar, Haziran ayı ile oldukça renklenecek ve ruhsal güzel ve eğlenebilecekleri bir döneme girecekler. Aşk ve maddi konular gündemde ve yeni başlangıçlar ya da biten ilişkilerine yeni şanslar verecekler. Hüsrana uğradıkları konularda hiç beklemedikleri yardımlar görecekler. Merhametli, ılımlı ve sevecen yönleri Haziran ayı ile birlikte oldukça ön planda olacak. Aslında hareketli olan Aslan burçları Haziran ayında çok daha enerjik ve seyahat olayları ya da tatil planları ile gündemdeler. Sırt, boyun ve baş ağrılarınız kronikleşmemesi için sabit pozisyonlarda uzun süre kalmayın derim.

BAŞAK BURCU: Artık biraz relaks olmanın zamanı geldi Başaklar ve yeter artık kendinizi kasmaya bir son verin. Çünkü zaten etkileyici gücünüz oldukça yüksek.
Haziran ayı ve yeni ay döngüsü 17 Haziran’a kadar oldukça olumlu etkiler yaratacak Başak’lara ve henüz bir problem yok ticari konularınızda. Evham ve panik duygusunu dışarı yansıtmayan ve liderlik yönü çok kuvvetli olan Başak’lar Haziran’da ciddi takdir toplayacaklar. İşinize verdiğiniz özeni ilişkilerinize de vermenizi tavsiye ediyorum. Sizi sevenlere oldukça bencil oluyorsunuz ve sıkıntıya gelemiyor kaçacak yer arıyorsunuz. Haziran sizi ciddi rahatlatacak bir ay ve iyi değerlendirmenizi öneririm. Ev değişikliği olabilir ya da ev, arsa gibi konular size cazip gelebilir ve yatırım kararları alabilirsiniz.

TERAZİ BURCU: Sosyal iletişimi kuvvetli olan Terazi her zamanki gibi bu Haziran ayı yine duygusal konularda gündeme gelecekler. Ortalaması olmayan ve hep sınırlarda durmayı kendine bir yaşam tarzı yapan Terazi burcu yeni ay döngüsünde oldukça sosyal olacaklar.
Heyecan, seyahat ve gereksiz harcamalar ileriki günlerde kendilerinin sıkışmasına neden olabilir. Planlı hareket etmeyi pek beceremeyen Terazi burcu hep haksızlığa uğradığını ve çevresindeki bazı arkadaş ve dostlarına kırmızı kart gösterip hayatlarından çıkaracaklardır. Aşk kolik olan Terazi burcu bazen düşünmeden konuştukları sözlerinin esiri olacak ve pişmanlıklar yaşadıkları sorunlara tekrar göz atacaklardır. Pek iki yakası bir araya gelmeyen Terazi burcunun finans konuları hep canını sıkar ve ciddi konuşmaların yapıldığı ortamlardan genelde kaçacak yer ararlar. Yeni ayın verimli olmasını istiyorsanız sinirlerinize hakim olun ve nazik bir duruş sergilemeniz kariyer ve ilişkilerinizi olumlu yönde oluşturacağını unutmayın derim.

AKREP BURCU: 
Akrep’ler lütfen öfkelerinize hakim olun sonrasında zararlı çıkan siz oluyorsunuz. Olaylara karşı sabit ve laftan anlamayan huylarınız yüzünden en çok sevdiklerinizi kırıp döküyorsunuz.Mütevaziyim deseniz de bu Haziran ayı yine dik başlılığınızla dikkat çekecek. Sizden iyi kimse yok inancınız yüzünden dostlarınız da bu tutumlarınız yüzünden sizden uzaklaşacaklardır.Yeni ay dönemi size olumlu etkiler sağlayacaktır değerlendirin derim. Vücudunuzun her şeyden önce masaja ihtiyacı var. Şu günlerde tutulmayan yeriniz kalmıyor ve özelikle sırt ile boyun çevrenizden şikayetçi olabilirsiniz. Gösterişi seven yönünüzün yanı sıra yatırımlarınız oldukça planlı ve doğru noktalara olacak. Aşkta mutlu olmak sizin elinizde unutmayın ve partnerinizin düşüncelerine de önem verin derim.

YAY BURCU: 17 Haziran dolunay dönemine kadar Yay burçları duygusal yönden çok kuvvetli olacaklar ve monoton süreçleri oldukça aktifleşecek. Yeni ay ile beraber Yay’lar iş ve kariyer odaklı mücadele verecekler ve bol bol seyahat ve alışveriş tutkularından vazgeçmeyip akıcı bir temponun içinde olacaklar. 17 Haziran Yay burcunda olan dolunay biraz duygusal memnuniyetsizlik ve de aşırı öfkeli ve duygusal değişimlere neden olsa da Yay burcu kendi ruhsal dengelerini ayarlamayı ya da tedavi etmeyi çok iyi bilir.
İlişkilerinde evli Yay’lar boşanma kararları alabilir ya da ani gelişecek olaylar Yay burçlarının ilişkilerini bitirme sürecine sokabilir. Ama bekar Yay’lar bu haziran oldukça aşk kolik olacak. Sahip olma odaklı mücadele verecekler. Çünkü yaylar ne istediğini çok iyi bilir ve bu konularda oldukça inatçı ve sabittir. Elleri çok açık olmasından kaynaklanan bilinçsiz harcamaları yüzünden maddi konularda zorlanmalar yaşayabilir. Uzun süreli ilişkiler kapıda ben söylemesi.

OĞLAK BURCU: Evet yeni ay ve oğlak burcu ben buradayım ve önemli olan benim diyecekler. Uzun zamandır düşünüp de hayatta geçiremedikleri planları tekrar masaya yatırıp artık yeter deyip komple bir değişikliğe gideceklerdir. Haziran tam da onlar için en uygun ay diyorum. Huzursuzluğu ya da kaygısı hiç bitmeyen Oğlak burcunun adli süreçli davaları ve takipleri olabilir. Ama olumsuz neticelerden uzak olacaklar ya da miras ve mal paylaşımı gibi konularda olabilir. Yönetici olan Oğlak burcunu öyle kolay herkes yönetemez çünkü sakin görünür ve uysal davranır ama öfkesine şahit olursanız kaçacak yer ararsınız. Haziran’da duyacakları olumlu bir o kadar da riskli iş teklifleri görünüyor. Dikkatli ve bol düşünerek karar alın derim. İlişkilerde tutkuyu kaybederse Oğlak’lar başka arayışlara girer. Karda yürür ama asla izini belli etmez.
Bayan Oğlak’lar ilk kez anneliği tadabilir ya da yeni bir hamilelik süreci ve çocuk yapma istekleri gündemde olacaktır.

KOVA BURCU: Kovalar bu sene çok yalnız ve tek kaldınız. En güvendikleriniz ya sizi arkanızdan vurdu ya da hiç yanınızda olmadı. Siz bu durumlardan almanız gereken dersleri çok iyi aldınız ve kendinize verdiğiniz değer hat safhaya ulaştı. İnandığı hedeften asla sapmayan Kova’lar Haziran ayında oldukça ılımlı ve sevecen ayriyeten yapıcı olacaklar. Her şeyden önce sinir sistemi yaşadığınız ağır ve belirsiz süreçlerden çok yıprandı ve artık kırılacak bir kalbim bile yok deyip aşka küsmeyin. Çünkü Haziran ayı ve yeni ay dönemi size çok sürprizlerle gelecek ve üzerinizden umutsuzluk toprağı uçup gidecek.Kova kadınları gizemli ve fantastik ve öyle bir bakmaya çözülecek bir kadın modeli değildir. Kova erkekleri uysal ama Kova kadınları çok savaşçı ve gerekirse de gaddar olmayı iyi bilir. Ama bekar Kova’lar bu aralar talipleri çok yoğun olacak ve her konuda kısmetleri açılacak.

BALIK BURCU: Artık dinlenmenin tam da zamanı deyip Haziran ayı tatil ayınız. İnanın çok çalışarak siz bunu çoktan hak ettiniz. Romantik olan balık burçları ilişkilerinde eğer aşık ise çok kıskanç ya da kontrolcü ve baskı yapmayı sever. Yeni ay balıklar için ruhsal dinlenmeyi ve maddi hususların gözden geçirilmesi ilerisi için planlar yapacağı bir dönem olacak. Ortaklık ya da yeni iş teklifleri gündemde olacak. Ev değişikliği ya da iş değişikliği de mevcut gözüken Balık gurubu eğlenceli ve sohbeti kuvvetlidir. Bildiğini okuyan Balık burcu bu aralar bilmedikleri güzel sürprizler yaşayacak. Özelikle iş, kariyer ve para hususları akıcı olurken yeni ilişkiler ya da olan ilişkilerden sıkılma ve kaçma isteği doğacak. Çünkü Balık burcu monotonluğu sakin görünüşlerine bakmayın hiç sevmezler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir