ManşetSektörel

HUZURUN LEZZETLE BULUŞMASI: ZALA BAHÇE

Zala Bahçe Kalender Tepe'nin muhteşem doğası ve büyüleyici atmosferinde konuklarını lezzet dolu bir menüyle ağırlıyor.

Boğaz’a karşı manzarasında mavinin yeşille buluştuğu Zala Bahçe’nin oldukça geniş bir menüsü var. Sarıyer Gazetesi’ne konuşan İşletme Müdürü Aydın Demir, doğayla iç içe mekanda lezzetten ödün vermeden farklı organizasyonlara ev sahipliği yaptıklarını söyledi.

Zala Bahçe’nin geniş menüsünde 35 çeşit kahvaltı ve ızgara yer alıyor. Zala Bahçe tadı damakta kalan köftesiyle meşhur ve aranan bir lezzet yaratmış. Çünkü hazır köfte asla kullanılmadığı gibi et ürünleri de özel olarak seçiliyor. Ayrıca sucuk da kendileri üretiyorlar.

Zala Bahçe’de şirket yemekleri, lansmanlar, özel gün kutlamaları ve çocuklar için doğum günü etkinlikleri de düzenleniyor. Ayrıca mekanın bahçesinde özel olarak ayrılan oyun parkında çocuklar diledikleri gibi eğlenirken anne babalar da keyifle yemeklerini yiyebiliyorlar. Zala Bahçe’de günün stresini atmak isteyenler için nargile salonu başta olmak üzere keyifli bir şark köşesi ve birçok sosyal donatı alanı da yer alıyor.

Menüsündeki lezzet ve ürünlerindeki kalitesinden ödün vermeyen Zala Bahçe’de fiyatlar her bütçeye uygun olarak müşteri memnuniyetini de sağlıyor.

Eşsiz sunumların güler yüzlü bir hizmetle bir araya geldiği Zala Bahçe’de sevdiklerinizle keyif dolu anlar sizi bekliyor.

Adres: Atadan Sokak No: 22 Tarabya / Sarıyer

Tel: 0212 262 61 44

Gsm: 0552 279 90 34

 instagram: zalabahce

facebook: zala.bahce

www.zalabahce.com

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler