ManşetSektörel

Köfteci Yusuf Sarıyer’de açıldı

Eşsiz lezzetlerini mükemmel sunum ve hizmet kalitesiyle müşterilerine sunan Köfteci Yusuf Sarıyer Şubesi açıldı.

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL

Sarıyer’de deniz manzaralı bir lokasyonda açılan Köfteci Yusuf açılış gününde Sarıyerlilerden büyük ilgi gördü. Zengin et çeşitliliği ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerinin beklentisini tam olarak karşılayan Köfteci Yusuf’ta köfte, sucuk, kuzu ve dana eti ağırlıklı olarak zengin çeşitler yer alıyor.

Dolu dolu kahvaltı sadece 16 TL

Köfteci Yusuf, Sarıyer’de sahilin temiz havasını içine çekerek huzur dolu bir kahvaltı yapmak isteyen Sarıyerlileri de bekliyor. 17 çeşit ürünle renklenen kahvaltıda çay sınırsız olarak veriliyor. Sabah başlayan kahvaltı servisi kapanış saatine kadar sürüyor. Köfteci Yusuf’un lezzet dolu menüsünde köfte, sucuk, tavuk eti, kuzu ve dana eti özenle pişiriliyor. Ayrıca yemeklerin yanında salata müşterilere ikram olarak sunuluyor.

“Türkiye’nin gıda devi olma yolunda ilerliyor”

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Köfteci Yusuf Sarıyer Şube Yetkilisi Altan Şen; “Köfteci Yusuf 24 yıllık bir firmadır. İznik’te kuruldu. 2015 yılından bu yana da büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin gıda devi olma yolunda hızla ilerliyor. 64. şubesini Sarıyer’de açtık. 2019’da hedef 100 restaurant olmak ve 2023’te de 3 dünya ülkesinde olmak. Köfteci Yusuf markası ana temeli oluşturuyor. Onun yanı sıra hesaplı kasap döner ve Yusuf Burger adı altında markamız yeni oluştu. Bir de ekmek arası diye bir markamız var. Müşterilerimiz şubemizdeki et reyonumuzdan burada yedikleri köfteden satın alabiliyorlar. Köfteci Yusuf’un Türkiye genelinde
7000 çalışanı var. 2023’te 3 dünya ülkesinde olmak hedefimiz. Türkiye’de sınırlı kalmak istemiyoruz ve dünya markası olmak için de elimizden gelen gayretleri gösteriyoruz” dedi.

64. şube Sarıyer’de açıldı

Sarıyer sahilinde açık ve kapalı alana sahip Köfteci Yusuf Sarıyer şubesi 140m2 alanda hizmet vermekte olup, aynı anda 80 misafirimize hizmet verebilme imkanına sahip. Şubede tüm kredi kartları ve yemek kartları da geçerli.

Köfteci Yusuf Sarıyer Şubesi

Adres: Sarıyer Merkez Mahallesi Saray Arkası Sokak No: 4/B Sarıyer

    

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir