ManşetSektörel

Lale Ekşi Güzellik Sarıyer’de açıldı

Bakımlı kadınların Sarıyer’deki yepyeni adresi Lale Ekşi Güzellik açıldı.

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖRDEN HABER 

Lale Ekşi Güzellik, Sarıyer Merkez’de yoğun katılımla açılışını gerçekleştirdi. “Her şeyin güzelini hak eden kadınlara” sloganıyla Sarıyer’de kapılarını açan Lale Ekşi Güzellik’in sahibi Lale Ekşioğlu, konuklarını büyük bir misafirperverlikle misafir etti.

Lale Ekşi Güzellik’in açılış kurdelesini Sarıyer S.S. 19 Nolu İstanbul İli Sarıyer İlçesi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hakan Akkaya, Sarıyer Merkez Muhtarı Sinan Yüksel ve Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı birlikte kestiler. Sarıyer Merkez’de kapılarını açan salona bol kazanç dilediler. Oldukça ilgi gören açılışta konuklar ikramlarla ağırlandı. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Lale Ekşi Güzellik Salonu gezilerek uygulamalar hakkında bilgiler alındı. Açılışa katılan Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu, Lale Ekşioğlu’na bol ve bereketli kazançlar dileyerek sohbet etti.

Profesyonel ekipten mükemmel uygulamalar

Sarıyer’de kapılarını açan Lale Ekşi Güzellik, güzelliğe dair her konuda kaliteli ve kişiye özel hizmet anlayışıyla güzelliğin adresi olmayı benimsiyor. Güzelliğin ve zarafetin Sarıyer’de tek adresi olan Lale Ekşi Güzellik’te yer alan uygulamalar şöyle; epilasyon, bölgesel incelme, kaş-kontör, selülit bakımı, çatlak bakımı, Bb glow (kalıcı fondöten), leke & akne bakımı, ipek kirpik & kirpik lifting, gençlik aşısı & somon DNA, microblanding & kalıcı makyaj.

Her şey sizin için düşünüldü

Sahibi Lale Ekşioğlu tarafından profesyonel ekibiyle hizmet veren Lale Ekşi Güzellik, uygun fiyat garantisinin yanı sıra taksitle ödeme imkanı da sağlıyor. Deneme atışını ücretsiz olarak gerçekleştiren güzellik salonunda öğrenciye özel indirim var. Öte yandan kendisine daha rahat vakit ayırmak isteyen kadınlar için Pazar günleri de açık. Kampanyalardan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takip edebilir ve ücretsiz müşteri servislerinden randevu alabilirsiniz.

Adres: Şehit Mithat Yılmaz Cad. No: 62/2 Sarıyer

Tel: 0212 323 52 53

Gsm: 0545 542 0 444

 instagram & facebook: laleeksiguzellik

www.laleeksiguzellik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir