ManşetSektörel

Luxury Boutique Turkey Sarıyer’de açıldı

Maden Mahallesi’nde kapılarını açan şık ve kaliteli ürünlerin yepyeni adresi Luxury Boutique Turkey yoğun ilgi gördü.

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

Maden Mahallesi’nde kapılarını açarak Sarıyerlilerle buluşan Luxury Boutique Turkey’in açılış kurdelesini Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç yaptı.

Tarzınızı Luxury Boutique Turkey ile yakalayın

Birbirinden şık ve kaliteli ürünlerin yer aldığı Luxury Boutique Turkey’de tarzınızı en iyi yansıtacak parçaları bir arada bulabilirsiniz.

Luxury Boutique Turkey’in açılış kurdelesini kesen Sarıyer Belediyesi Şükrü Genç, Sarıyer’de genç girişimcilerin desteklenmesi gerektiğinin çok önemli olduğunun altını çizerek hayırlı ve bol kazançlar diledi.

“Zarafete önem veren kadınları bekleriz”

Sarıyerli genç bir girişimci olan Çağla Öz tarafından açılan butikte ayakkabı, çanta, giysi ve ev tekstili var. Dünyaca ünlü markalardan en özel parçaları seçtiğini söyleyen Öz; “Zarafete önem veren kadınların çok özel ürünleri bir arada bulacakları ve tarzlarını en iyi yansıtacakları parçaları bir araya getirdim. Luxury Boutique Turkey olarak Sarıyerlilerin beklediği markaları ayaklarına kadar getirdik. Mağaza mağaza gezmeden tüm alışverişlerini buradan keyifle yapabilirler. Açılışa katılarak yanımda olan ve bu heyecanımı paylaşan aileme, değerli başkanımıza ve herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Adres: Maden Mah. Kuğu Sk. Skyline Plaza No: 11/A Sarıyer

GSM: 0534 211 02 16

instagram: luxboutique turkey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir