MagazinManşet

Mayıs ayında burçları neler bekliyor?

Merhaba sevgili Sarıyer Olay Gazetesi okurları, ben Yaşam Koçu Hatice Ersöz. Uzun bir aradan sonra sizlerle tekrar birlikte olmaktan mutluluk duyarım. Her ay özenle hazırladığım astroloji yorumlarım ve burç analizlerimi sizlerle paylaşacağım.

SARİYERGAZETESİ.COM – HATİCE ERSÖZ – BURÇ YORUMU

5 Mayıs öğlen saat 12.00’de yeni aya girdiğimiz bu dönem hayatınızda güzellikler olmasını ve ülkemizdeki sorunların en aza inmesini temenni ediyorum. İlişkilerimize pozitif yaklaşımlarla renk kanmanızı tavsiye ediyor ve yine de şansınızı sevgi ile yoğunlaştırmanızı, sorunları küçültüp ufacık bir güzelliği büyütmenizi ve çoğaltmanızı diliyorum. Bakalım Mayıs ayında burçları neler bekliyor…

KOÇ BURCU: Şehvet, ihtiras ya da kaçak ilişkiler gündemlerinde olacaklar ve fiziksel güçlü olan Koç burcu yeni ayda sürprizler, endişeler ve kaygılar yaşayabilirler. İkili ilişkilerde bazı Koç burcu gurubu; yasak ilişkilerle sınanabilir ve uzun vadeli evliliklerde pek sadık olmayabilir. Tabi yükselenin de etkisinden yeni ay dönemi Koç burçları için oldukça yoğun görünüyor. Dış görünüşlerine çok düşkün olan Koç burcu kendisinden üstün görünen kişilere tahammül edemezler ve sade yaşıyormuş gibi görünen Koçlar da asla aksiyon bitmez. Mayıs ayı da oldukça aksiyonlu, gergin ama fevri ve egoist davranmaya devam ettikçe ilişkilerde terk edilme ve ruhsal sıkıntılar baş gösterecektir. Mütevazı olmalarını tavsiye ediyor ve kendilerine yüksekten uçmamalarını ve kale almak istemedikleri insanların kendilerine dert olacağını unutmamalarını ve rakiplerini önemsemeleri gerektiğini öneririm. Bol dedikodulu bir Mayıs ayı geçireceklerini söyleyebilirim.

BOĞA BURCU: Mayıs ayı yeni ay döngüsü Boğa burçları için sağlık sinyalleri verirken bir kere kilo ve şeker gibi kronik hastalıklara dikkat etmeleri gereken bir dönem. Genelde tiroitleri yavaş çalışan Boğa burçları sağlıklarını ön planda tutmak zorunda kalacak ve olgun yaştaki Boğa gurubu huzur ve sessizliği tercih edip, doğa ile iç içe kalmayı tercih edecekler ve iş ve kariyer ile uğraşan orta yaş Boğalar ise başarılarıyla ön planda olup çevrelerinde dikkat çekecekler. Genelde sert bir mizaca sahip Boğa gurubu Mayıs ayında birçok konuda ya bitişi ya da başlangıçları tercih edip hayatlarında keskin bir değişikliğe adım atacaklar. İdealist bir burç olan Boğalar emir almayı sevmez ve görevlerinde disiplin vazgeçilmezidir. Kendilerine yapılan iyiliği ve kötülüğü asla unutmayan Boğa gurubu Mayıs ayında oldukça rahat bir dönemde olacaklar ve hedefleri için üstün bir çaba gösterecekler ve asla pes etmeyecekler. Ama geçmişten kuvvetli ders alabilen boğa burçlarına tek tavsiyem sağlık problemlerinin takibini mutlaka yaptırmalıdır.

İKİZLER BURCU: Yeni ayda İkizler burcunda ciddi bir değişiklik olmayacaktır. En başlı sorunları nakdi problemler ve ödemelerde zorlanmalar yine bu ayda gündemde olacaktır. Ruhsal sıkıntılar başarılı olmadıklarından kaynaklı olup yeni girişimlerden uzak duracaklar. İkili ilişkilerde kısa süreli olacak ve çok sık partner değiştirebilirler ve genelde uzun planlar yapmaktansa anı yaşamayı tercih edeceklerdir yeni ayda. Zaten çok uzun zamandır üzüntüler ve olumsuzluklar yaşayan İkizler bu ayda yine sorunlarla kıvrak zekaları sayesinde az hasarla durumu kurtaracaklardır ve kendilerini bedensel ve ruhsal yorgun hissetmeleri normal ama çok da sıkıntılı süreçleri devam etmeyecek. Kendilerine tavsiyem sabretmeli ve ani karar ve atılımlardan uzak durmalarıdır.

YENGEÇ BURCU: Yengeç burçları yeni aya olumlu girecekler. Duygusal konularda oldukça yıprandılar ve bekledikleri değeri pek göremeyen Yengeçler Mayıs ayı tüm sorunlardan uzak biraz kafa dinleyecekler. Çok başarılı olan Yengeçler Mayıs ayında da parasal konularda olumlu gelişmeler, teklifler, ticari başarılar ve sürprizler yaşayacaklar. Çok romantik bir burç olan yengeçler sevildikçe güçlenen, merhameti ve anlayışı yüksek geniş bir burç olacaklar. Zaten yapıcı yönleri çok güçlü olduğundan paylaşımcı ve koruyucu yönleri de Mayıs ayıyla beraber ön planda olacaktır. Uzun yolculuklar görünüyor ve hayatlarında keskin değişikliklere olumlu konularda öncelik verecekler. Hukuki işleri olabilir ve bu konuda lehlerindeki kararlarla sevinebilirler.

ASLAN BURCU: Yeni ay dönemi Aslan burcu için oldukça karışık, özelikle duygusal konularda. Aşkı seviyor ama beklentilerini karşılayamayacağından endişe eden Aslan burcu kendini mutsuzluğa mahkum ediyor. Çabuk kırılan ve konuları kendi dilediği gibi anlamaktan vazgeçmeyen Aslan burcu huzursuz ve mutsuz bir ruh haline sıkça bürünüyor. Onları kimsenin anlamadığını düşündüklerinden samimiyetten uzak yanıltıcı tavırlar sergiliyorlar. Zor seven ve sevdi mi asla sevmekten kolay kolay vazgeçmeyen Aslan burcu sevdiğini de kolay kolay söyleyemiyorlar. Ama bu ay yeter deyip mücadele edecekler ve köşelerine kurulup hiçbir şey yapmadan acı çekmeyi ya da üzülmeyi bir kenara bırakacaklar. Mayıs ayı ekonomik isteklerde ön planda olup öncelik yine aşk konuları olacak ve onlara tavsiyem sürekli şikayet etmeyi bırakın.  Harekete ve çabalamaya önem verin. Çünkü o zaman mutsuz ve yalnız ruhunuz huzur bulacaktır. Konumunuzdan ya da ekonomik konularda yetersiz olmayacaksınız ve sizi beklemediğiniz sürprizler mutlu etmeye yetecektir.

BAŞAK BURCU: Mayıs ayı Başak’lar için yine gösteriş ayı olacak. Çünkü başarılarını gösterip kayıplarını ve duygusal zayıf noktalarını asla göstermeyi sevmezler. Prestij onlar için her şey olup ve bunu partnerlerine de yansıtmayı ve güç gösterisi yapmayı çok seven başak gurubu yine Mayıs ayında kendilerinden olumlu söz ettirecekler. İkili ilişkilerde egoist ve bencil olacaklar. İsteklerini direterek kabul ettirecekler ve iç dünyalarında kimseye güvenmeyi beceremeyen Başaklar korkuları yüzünden genelde hep yalnız kalırlar. Finans başarısı yüksek olan Başaklar genelde maddi problemler pek yaşamazlar. Çünkü kalite ve marka takıntıları olan başaklar birikimi ön planda tutar. Mertebe atlama konusunda şiddetli başarılardır ve kıvrak zekaları sayesinde bu ayda oldukça göz önünde olacaklar.

TERAZİ BURCU: Yeni ay ile beraber Terazi gurubu uzun süreli ilişkiler yaşayamamasını ve hak ettiği değeri görememesini masaya yatıracak ve parasal dengeleri genelde düşünmeyerek yaptığı harcamalar yüzünden zora sokan teraziler “artık yeter” deyip değişim sürecine girecekler. Yeni kararlar alıp istikrar sağlamaya çalışacaklardır. Her konuda şiddetli kararsızlıklar yaşayan Terazi grubu Mayıs ayında oldukça hamleli ve kararlı ve katı olacaklardır ve ön yargıları yüzünden kaybettiklerinin peşine koşacak ve ret etikleri konuları tekrar gündemlerine taşıyacaklardır ve pohpohlanmayı ve takdir görmeyi çok seven teraziler bu ay oldukça duygusal konulara önem verip aşkı hissetmek ve aşık olmak isteyeceklerdir.

AKREP BURCU: Evet, Akrepler iş hamleleri çok olumlu bu ay. Ortaklık teklifleri ya da yeni iş girişimleri olacak ve bol bol seyahat edecekler. Ruh halleri gergin, kızgın ve öfkeli… Evlilikleri onları sıkabilir ve yeni heyecanlar arayabilirler. Egolarına düşkün ve heyecanı seviyorlar. İstekleri gerçekleşmediği zaman çekilmez biri olup çıkan Akrep burçlarını fazla sinirlendirmemekte yarar var.  İstedikleri zaman çok cömert ve aksi olduğunda çok ceza verebilen bu gurup Mayıs ayında oldukça temposu yüksek olacak. Canlarını sıkan konularda oldukça gaddar olacaklardır ve kısır döngülü ilişkilerini bitirecekler. Beklenmeyen birlikteliklerde evlilik kararları alacaklardır. Gösterişi seven Akrep grubu bu ay imajlarını da ön planda tutacaklardır.

YAY BURCU: En talihsiz burçlardan biridir. Başına ne geliyorsa aşırı cesur ve sevecen olmasından geliyor. Enerji deposu olan yaylar mayıs ayında çözemedikleri konuları ve planlarını masaya yatırıp kalıcı ve keskin çözümler üretecek ve atağa kalkacaklar. İlişkilerini sorgulayıp ya başlayacaklar ya da sonsuza kadar bitirecekler. Konum ve mevki takıntıları olmayan yaylar iyiliksever yönleriyle ortada olacaklar. Sevdi mi ölümüne sildi mi asla bir daha geri dönmezler. Ailesine çok düşkün olan Yay gurubu bu ay çok fazla sevdiklerine zaman ayıracaklar ve oldukça çalışkan olan Yay burcunda ekonomik sıkıntılar giderilecek ve ilişkiler gözden geçirilecektir.

OĞLAK BURCU: Mayıs ayı oğlaklar için iş ve kariyer odaklı oldukça yoğun geçecek. Öncesi aldıkları yatırım ve seyahat planlarını bu ay hayata geçirmek için harekete geçirecekler. Ayrıca prestijlerine önem veren Oğlaklar işlerinde oldukça verimli ama ilişkilerinde gereken özeni göstermeyecekler ve olayları akışına bırakacaklar. Stresli bir burç olan Oğlakların sıhhatlerine dikkat etmelerini önemle rica ediyor ve işle ilgili konularda fevri davranmamalarını tavsiye ediyorum. Sürekli yanlış anlaşılmaktan şikayetçi olan Oğlak burçları, merak etmeyin her şey sizin için olumlu olacak. Sevdiklerinize Mayıs ayı bol bol zaman ayıracak ve nakdi birikimlerinizi en güzel kararlarla taçlandıracaksınız.

KOVA BURCU: Kova burçları ahhh ahhh diyorum… Başlarına gelmeyen kalmadı; Mayıs ayı Kovalar için çok net bir dönem olmayacak. Ama ev ve iş problemleri biraz daha iyileşme noktalarına girecek. Uzun zamandır görüşemedikleri, dost ve arkadaşlarıyla buluşacaklar ve kendilerini değersiz hissettikleri dönemler geride kalacak. Yaza daha enerjik ve daha kararlı biraz da sorunlardan uzak girecekler. Kova kadınları çok kararlı ama yine de uysal.  Erkek Kovalar Mayıs ayı oldukça gergin ve sinirli olacaklar. Karamsarlığı bir kenara bırakın ve ilişkilerinizi gözden geçirin. Uğradığınız haksızlıkları dert etmeyin çünkü isterseniz her şeyin üstesinden gelirsiniz. Çünkü siz sevgi gördüğünüzde uysal bir burçsunuz ve başarılarınız birilerini hep rahatsız etse de umursamayın. Çünkü siz bunlara alışık bir burçsunuz.

BALIK BURCU: 5 Mayıs heyecanlı ve güzel bir yeni ay döngüsüne gireceğiz. Duygusal yönü güçlü olan ve oldukça sevecen olan Balık burçları bu durumdan olumlu etkilenecekler. İkili ilişkilerde olumlu kararlar alacak ve iç huzurlarına önem verecekler. Hayalperest bir burç olan balık gurubu sosyal yoğunluğu olan bir burç olduğundan; bu sıralar iletişimlerine ve konulara yaklaşımlarına özen duymazlarsa, ikili ilişkilerde yanlış anlaşılabilir sorunlar yaşayabilirler. Parasal dengesizlikler Balık burçlarını çok etkileyen hatta özgüvenlerini kaybettiren bir sorun. Lütfen düşünerek harcamalar yapın ve öfkelerinizi en aza indirin. Mayıs ayı yeni ay döngüsü biraz nefes alıp çoğu sorunlardan en az hasarla çıkmanıza yardımcı olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir