ManşetSektörel

My Home Marmaris Büyükdere’de açıldı

My Home Marmaris, “Hayatınıza tat katmaya geldik” sloganıyla Büyükdere’de kapılarını açtı.

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

My Home Marmaris, keyifli bir açılışla müşterilerine hizmet vermeye başladı. Sektöre hızlı bir giriş yapan My Home Marmaris, ıslak hamburger soslarını mesleğinde 43 yıllık deneyime sahip ustasıyla hazırlıyor. Kendine has sosun içerisinde 17 çeşit baharat yer alıyor. Hambuger başta olmak üzere tüm ürünlerde Ateksan firmasının doyurucu ve besin değeri yüksek ekmeği kullanılıyor.

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan My Home Marmaris’in işletmecisi Ekrem Berk Namlı; “Büyükdere’de müşterilerimizin memnuniyeti için çalışacağız. Lezzetimizde çok iddialıyız. My Home Marmaris’e geldiklerinde özel sosumuzla hazırladığımız ıslak hamburgeri tadan müşterilerimiz mutlaka bu lezzetin müdavimi olacaklar. Büyükdere’de açtığımız bu ilk şubemizin ardından Yeniköy ve Bebek’te birer şube daha açmayı hedefliyoruz. Kaliteyi bozmadan aynı tadı sürdürebilmek için franchise vermeyeceğiz” dedi.

7/24 açık olan My Home Marmaris’in geniş menüsünde ızgara köfte, tost çeşitleri, kahvaltı, kumru, ıslak hamburger ve pizza çeşitleri başta olmak üzere pek çok lezzetli seçenek var.

Paket servis:

0212 218 53 61

0552 331 53 61

Adres: Büyükdere Mah. Çayırbaşı Cd. No: 219/B Sarıyer / İst.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir