ManşetSektörel

Okyanuslardan ağaç köklerine: SADECE SİZE ÖZEL TASARIMLAR

Kök Dünyası Tasarım Atölyesi, ölü ağaç köklerine yeni bir yaşam fırsatı vererek birbirinden özel ve büyüleyici tasarımlar yapıyor.

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

Kök Dünyası Tasarım Atölyesi’nde yeni bir yaşam fırsatı bulan ölü ağaç kökleri “Sadece size özel” olarak tasarımlanarak evinizi taçlandırıyor. Uskumruköy’deki atölyede çalışmalarını sürdüren Kök Dünyası Yönetim Kurulu Üyesi ve tüm tasarımların yaratıcısı İmdat Yeşilürdü, “Doğa en büyük tasarımcıdır. İnsan da onun en sevdiği çırağı” düsturuyla hareket ederek, Karadeniz’in en bereketli topraklarında şekillenen ağaç köklerini sabır ve emekle tekrar canlandırarak, hayata renk katacak eşsiz tasarımlara dönüştürüyor.

“AĞAÇLARIN FISILTISI DOĞANIN BİZE SESLENİŞİDİR”

Sarıyer Olay Gazetesi’ne konuşan Yeşilürdü, ağaç kökleri elde etmek için ağaç kesmediğini vurguladı ve “Ben kesilmiş ağaçların köklerini söküyorum ya da sel dolayısıyla suyla gelen ağaç köklerini değerlendiriyorum. Onlarca hatta yüzlerce yıllık yaşanmışlığın çürüyüp gitmesine gönlüm razı olmuyor. Kök Dünyası olarak ölü bir ağaca yeni bir yaşam fırsatı sunuyoruz. Ağaçların fısıltısı, uzun süredir kulak vermediğimiz doğanın bize yeniden seslenişidir” dedi.

Kök Dünyası Tasarım’ın aile bireylerinden Atölye Şefi Hulusi Yalkın’ın ağaç dünyasındaki yaratıcılığı, işin takibi ve eserin ortaya çıkışı konusundaki hassasiyeti bir annenin çocuğuna olan sevgisinden farksızdır. Her biri ortaya çıkan eserde sevgisini bulabilirsiniz.

30 YILLIK TECRÜBE KÖK DÜNYASI’NDA

Kök Dünyası’nın CEO’su Abdülkadir Konday satışlarda başarıyı arttırmak için 30 yılı aşkın süredir edindiği tecrübeler ışığında ürünlerin doğru kişilerle buluşması konusunda hiç yılmadan çalışıyor. Konday, pazarlama ve satış asla birbirinden ayrı düşünülemez ilkesinden yola çıkarak Kök Dünyası Tasarım Atölyesi’ne kurumsal bir kimlik kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

KÖK DÜNYASI’NDAN ÖZEL ESERLER EVİNİZİ TAÇLANDIRSIN

Tasarımlarda ceviz, kestane, meşe ve ladin başta olmak üzere çok farklı ağaç kökleri kullanılıyor. Masa, sehpa, doğal avize, abajur, lambader, çiçeklik ve şaraplık gibi tamamen kişiye özel tek eserler üretiliyor. Kök Dünyası, evinizi köklerin o eşsiz dünyasıyla taçlandırırken farkınızı hissettirebilmeniz için size özel tasarımların da ayrıcalığını sunuyor. Yolunuz Uskumruköy’e düşerse köklerin bu keyifli öyküsüne siz de mutlaka kulak vermeden geçmeyin.

Kök Dünyası

Sadece size özel

Salih Paşa Caddesi No: 34/A Uskumruköy

Tel: 0531 828 79 83

İnstagram: kokdunyasi

www.kokdunyasi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir