ManşetSektörel

ORA Garden’da keyifli buluşma

Zekeriyaköy’de kapılarını açan Ora Garden İşletme Sahibi Enver Ocak, Sarıyer’in köylerinin mahalle muhtarlarını kahvaltıda bir araya getirerek misafir etti.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Zekeriyaköy’de doğayla iç içe konseptiyle ailelerin huzurla vakit geçirebildikleri Ora Garden Restaurant kapılarını açtı. Ora Garden Restaurant İşletme Sahibi Enver Ocak Sarıyer’deki mahallelerden köy muhtarlarını kahvaltıda bir araya getirdi. Tamamen aile ortamı olan Ora Garden’da, Ocak’ın misafiri olan muhtarlar arasında Zekeriyaköy Muhtarı Semra Özkaya, Bahçeköy Kemer Mahallesi Muhtarı Fulya Bayram, Kilyos Mahalle Muhtarı Yüksel Dalmış, Maslak Mahalle Muhtarı Aslı Nalbant Bütüner, Demirciköy Mahalle Muhtarı Nebahat Kurt İmamoğlu, Gümüşdere Köyü Mahalle Muhtarı Günay Yazıcı, Rumelifeneri Mahalle Muhtarı Serkan Gerçek, Uskumruköy Mahalle Muhtarı Şeyda Üst ve Kısırkaya Mahalle Muhtarı Nurcan Kocaer yer aldı.

Ora’nın lezzetlerine muhtarlardan tam not

Ora Garden’ın kahvaltı menüsünün eşsiz lezzetlerin yer aldığı masada bir araya gelen muhtarlar Ora Garden İşletme Sahibi Enver Ocak’a teşekkür ettiler. Misafiri oldukları Ora Garden’ın lezzetlerine tam not verdiler. Enver Ocak, Zekeriyaköy’de kapılarını açan bir mekan olarak muhtarları böyle güzel bir kahvaltıda bir araya getirmekten oldukça mutluluk duyduğunu söyledi.

Oldukça keyifli geçen kahvaltı sonrası muhtarlar günün anısına fotoğraf çektirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir