Manşet
Popüler

Sarıyer Gazetesi Google Play’de haberler cebinizde!

14 yıldır aralıksız haberleri ile Sarıyer'in gündemini belirleyen gazetemizin mobil uygulaması yayınlandı.

Sarıyer Gazetesi Google Play Uygulaması
Sarıyer Gazetesi Google Play Uygulaması

14 yıldır Sarıyer ilçesinde yayın yapan ilçenin en eski ve etkili tek gazetesinin mobil uygulaması yayınlandı.


Sarıyer Gazetesi 2005 yılından beri 14 yıldır yayımlanan ilçenin en eski ve köklü yerel gazetesidir. Tabloit boy ebatında olan ve tamamı kuşe kağıda renkli 32-40 sayfa olarak yayınlanmaktadır Gazetemiz 6 bin adet basılarak tamamı ÜCRETSİZ olarak ilçe geneline dağıtılmaktadır.

SARIYER GAZETESİ, başta tüm kamu kurumları olmak üzere ilçe genelinde esnaflara kapı kapı dağıtılmaktadır. Muhtarlıklar, belediye birimleri, kaymakamlık birimleri, Sarıyer Market şubeleri, Büyükdere Alsit Villaları, Vadi İstanbul Konakları, (1111) Daire Ayazağa Maslak, Garanti Koza Çarşı Site Villaları, Zekeriyaköy İnanlar Villaları gibi noktaların yanı sıra ilçe genelinde mahalle mahalle esnaf esnaf dağıtılmaktadır.

Gazetemiz ekibi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunları ve öğrencilerinden oluşmakta; gazetemiz tamamen tecrübeli gazetecilerce hazırlanmaktadır.

SARİYERGAZETESİ.COM gazetemizin internet sitesi olup, sitemizde ilçeye yönelik günlük sıcak haberler anlık olarak yayımlanmaktadır. Sosyal medya hesaplarımız ve gruplarımızla internet ortamında on binlerce kişiye ulaşmaktayız.

Mobil Uygulamamızdan ekran görüntüleri

İçerik Sahibi
Uygulamayı indirmek için tıklayın
Daha fazla göster

2 yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir