ManşetSektörel

Sarıyer’de güzelliğin adresi: Lale Ekşi Güzellik

"Her şeyin güzelini hak eden kadınlara" sloganıyla Sarıyer'de kapılarını açan Lale Ekşi Güzellik, güzellliğine ve bakımına önem veren kadınları bekliyor.

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER 

Sarıyer’de kapılarını açan Lale Ekşi Güzellik, güzelliğe dair her konuda kaliteli ve kişiye özel hizmet anlayışıyla güzelliğin adresi olmayı benimsiyor.

Güzelliğin ve zarafetin Sarıyer’de tek adresi olan Lale Ekşi Güzellik’te yer alan uygulamalar şöyle; epilasyon, bölgesel incelme, kaş-kontör, selülit bakımı, çatlak bakımı, Bb glow (kalıcı fondöten), leke & akne bakımı, ipek kirpik & kirpik lifting, gençlik aşısı & somon DNA, microblanding & kalıcı makyaj.

Sahibi Lale Ekşioğlu tarafından profesyonel ekibiyle hizmet veren Lale Ekşi Güzellik, uygun fiyat garantisinin yanı sıra taksitle ödeme imkanı da sağlıyor. Deneme atışını ücretsiz olarak gerçekleştiren güzellik salonunda öğrenciye özel indirim var. Öte yandan kendisine daha rahat vakit ayırmak isteyen kadınlar için Pazar günleri de açık. Kampanyalardan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takip edebilir ve ücretsiz müşteri servislerinden randevu alabilirsiniz.

Adres: Şehit Mithat Yılmaz Cad. No: 62/2 Sarıyer / İst.
Tel: 0212 323 52 53
Gsm: 0545 542 0 444

instagram & facebook: laleeksiguzellik
www.laleeksiguzellik.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir