ManşetSektörel

Semiz Et 6.şubesini Kağıthane’de açtı

Sarıyer'deki şubesiyle açıldığı günden bu yana büyük ilgi gören Semiz Et, Kağıthane'de 6.şubesini açtı.

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER 

Sarıyer’deki şubesiyle büyük ilgi gören Semiz Et, İstanbul’daki şubelerine bir yenisini daha ekledi. Semiz Et, Kağıthane’de 6.şubesini açtı. Açılışa saatler kala Semiz Et’in yeni şubesinin önüne gelerek beklemeye başlayan vatandaşlar çok alışveriş yaparak yoğun ilgi gösterdi.

6.şube açılışına yoğun katılım

Semiz Et’in sahibi Ahmet Sevinç ve Aydın Sevinç ile Semiz Et Fabrika Üretim Müdürü Veteriner Hekim Selva Danyal 6.şubenin açılışında yer aldı. Semiz Et’in Kağırhane’deki 6.şubesinin açılış kurdelesini Kağıthane Belediye Başkan Yardımcısı Yunus Emre Ağaoğlu, Kağıthane Belediyesi Zabıta Müdürü Esmen Sarıkaya ve AK Parti Kağıthane Belediye Meclis Üyesi Nazmi Toro birlikte kestiler. Ardından Semiz Et’in yeni şubesini gezerek bilgi aldılar.

“Kağıthane halkımıza hayırlı olsun”

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Semiz Et Fabrika Üretim Müdürü Veteriner Hekim Selva Danyal, “Semiz Et’in 6.şubesini açmaktan mutluluk duyuyoruz. Her açılışımızda olduğu gibi yine yoğun ilgi gördük. Damağınızdaki lezzet Semiz Et’in yeni şubesi Kağıthane halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Semiz Et’in Kağıthane’de kapılarını açan yeni şubesinde açılış gününe özel 30 TL ve üzeri alışverişlerde vatandaşlara 1 adet bütün piliç hediye edildi. Semiz Et’te açılışa özel tüm fiyatlar 5 Aralık’a kadar geçerli olacak.

Adres: Gürsel Mahallesi 28 Nisan Caddesi No: 8/E Kağıthane – İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir