ManşetSektörel

Tanınmış Baklavacı açıldı

Meşhur Gaziantepli Tanınmış Baklavacı, Sarıyer’deki ikinci şubesini Maden Mahallesi’nde açtı.

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER 

20 yıllık tecrübeyle Bahçeköy’deki fabrikalarında kendi imalatlarını yapan Meşhur Gaziantepli Tanınmış Baklavacı ikinci şubesini Maden Mahallesi’nde açtı. Burhan Çeçen, Bayram Tiryaki ve Ali Palamut ortaklığındaki Tanınmış Baklavacı görkemli bir açılış gerçekleştirdi. Açılışa Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu ve gün boyunca çok sayıda davetli katıldı. Konuklar Tanınmış Baklavacı’da lezzetleri tadarak hayırlı ve bol kazançlar diledi.

Meşhur Gaziantepli Tanınmış Baklavacı’da taptaze gerçek Antep lezzetleri var. denemeden karar veremeyeceğiniz lezzetler arasında baklava çeşitleri, kadayıf, künefe, katmer, lokum, börek çeşitleri, poğaça ve açmalar yer alıyor. Öte yandan sevdiklerinizle çaylarınızı içip keyifli sohbetler yapabileceğiniz ferah bir oturma alanına da sahip.

“Tecrübemize güveniyoruz”

Tanınmış Baklavacı’nın ortaklarından Burhan Çeçen; “Bahçeköy’deki fabrikamızda kendi tüm lezzetli ürünleri kendimiz üretiyoruz. Herkesi bu lezzetli ürünlerimizi tatmaları için mutlaka bekleriz. Sektördeki 20 yıllık tecrübemizi müşterilerimizin güvenine sunmaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Tanınmış Baklavacı lezzetlerini evinde tatmak isteyenler için paket servis de var. ayrıca açılışa özel yüzde 10 indirim de mevcut.

 Fabrika: Bahçeköy Merkez Mah. Manolya Sok. No: 6 Sarıyer

Şube: Bahçeköy İnönü Cad. No: 3/1 Sarıyer

Şube: Maden Mah. Kilyos Cad. No: 171 Sarıyer

www.taninmisbaklavaci.com

facebook & instagram: /taninmisbaklavaci

PAKET SERVİS

Sarıyer Maden: 0212 271 12 71

Bahçeköy: 0212 226 12 26

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir