ManşetSektörel

Tarabya Fırını, Ferahevler’de açıldı

Tarabya Fırını, Ferahevler’de kapılarını açtı. Mekanının açılışına oldukça yoğun bir katılım oldu.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Pasta, baklava ve ekmek çeşitlerinin yanı sıra cafe bölümüyle de hizmet verecek olan Tarabya Fırını Kenan Polatkan ve Gökhan San ortaklığıyla Ferahevler’de açıldı. Oldukça yoğun bir katılımın olduğu açılışa Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu, AK Parti Sarıyer İlçe Başkan Yardımcısı Tülin Hattat, Salih Bayraktar, Sarıyer İlçe Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu, Sarıyerli iş adamları, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ve birçok pastane-fırın işletmecisi katıldı.

Tarabya Fırını’nın açılış kurdelesini Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu birlikte kestiler. Tarabya Fırını’nın sahiplerine bereketli ve bol kazançlar dilediler. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve tüm davetliler Tarabya Fırını’nca hazırlanan ikramlarla misafir edildi. Başkan Genç, tezgahın başına geçerek müşterilere taze ekmek verdi. Oldukça keyifli geçen açılışta Tarabya Fırını ortakları Kenan Polatkan ve Gökhan San konuklarını büyük bir misafirperverlikle ağırladı.

“AÇILDIĞIMIZ GÜNDEN BU YANA OLDUKÇA İLGİ GÖRÜYORUZ”

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Tarabya Fırını ortaklarından Kenan Polatkan; “Herkese teşekkür ediyorum. Çok güzel ve harika bir açılış yaptık. Sarıyer’in önemli isimleri bizleri yalnız bırakmadı. Tarabya Fırını olarak açıldığımız ilk günden bu yana oldukça ilgi görüyoruz. Ürün çeşitlerimizin üretiminde hijyene büyük önem veriyoruz. En kaliteli malzemeleri kullanarak lezzetten ödün vermiyoruz. Müşterilerimizin imalathanemizdeki üretimi izleyebilecekleri ekranları da şubemizde açacağız. Böylece üretimlerimizi izleyebilecek müşterilerimiz için kalite ve memnuniyeti bir araya getireceğiz. Lezzetlerimizi ev ya da iş yerlerinde tatmak isteyen müşterilerimiz için paket servisimiz de vardır” dedi.

Adres: Adnan Kahveci Cad. No: 26

Ferahevler / Tarabya / Sarıyer

Tel: 0212 280 83 00

instagram: tarabyafirini

 

 

 

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler