Manşet

Ücretsiz Dosya Transferi

Ücretsiz Dosya Transferi

İş yoğunluğu ya da acil durumlar bazen hayatımızda olumsuz şeylere sebep olabilir. Özellikle iş yaşamına bağlı olarak acelecilik ve baskıdan kaynaklı stresler iş verimini de düşürmektedir. Günün büyük çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren çalışanların büyük çoğunluğu bu dertten muzdarip.

Hele hele işi birde internet ortamından sürekli evrak göndermek veya almaksa bu yoğunluk bazen hat safhalara çıkabilmektedir. Çalışanların büyük çoğunluğu yazılı çıktı ya da materyalleri çeşitli tarayıcılarla tarayıp istenilen yerlere göndermektedirler.

Çalışanlar bu gönderileri yollarken ya farklı birkaç mail adresini kullanmakta ya da çeşitli dosya gönderme siteleri üzerinden Premium paketler satın alarak bunu gerçekleştirmektedir.

Mail gönderme hizmeti veren sağlayıcıların büyük çoğunluğu 20 MB ya da 50 MB gibi sınırlı gönderim seçenekleri sunmaktadır. Bu da hem iş hem de zaman kaybı anlamına gelmektedir. Ayrıca ücretsiz dosya transferi hizmeti veren kuruluşlarda bunu 1 GB ya da 2 GB gibi seçeneklerle sınırlandırmaktadır.

Dosya Transfer

Elbette tüm kullanıcılar ücretsiz, güvenli ve hızlı bir şekilde dosya transfer  etmek ister. Bu hizmeti veren sağlayıcılar bunu biraz da kitle elde etmek adına üyelik seçenekleri sunarak pazarlamaya çalışmaktadır. Bizler alanında uzman yazılımcı ekibi ve güvenli sunucularıyla müşterilerine ve kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmaya çalışan bir firmayız. Kullanıcılarımız vermiş olduğumuz hizmetten faydalansın diye üyelik sistemini Premium paketler dışında kaldırdık. Bu şu demek oluyor: Kullanıcı dosyatransfer.com websitemizi ziyaret ettiği andan itibaren herhangi bir üyelik formu doldurmadan ücretsiz, güvenli ve hızlı bir şekilde 4 GB’a kadar olan dosyalarını tek seferde gönderebilecekler.

Kullanıcılarımız olası 4 GB ve üzeri dosya transferleri için ekonomik, standart ve profesyonel paketlerden birini seçerek kullanımlarını arttırarak sürdürebilirler. Bu sayede tüm dosyaları ücretsiz bir şekilde transfer edebilirler. Dosya Transferi Nasıl Gerçekleşiyor? Dosyatransfer.com sitemiz üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz tüm gönderiler mail sistemi üzerinden bildirimle sağlanmaktadır. Öncelikle kullanıcı göndermek istediği dosyayı 256 Bit SSL ile güvenliği sağlanan sunucularımıza yükler, kendi mail adresini ve alıcının mail adresini herhangi bir mesaj ile transfer eder. Transfer süreci ortalama 0-1 saniye aralığında gerçekleşir.

Sizde fotoğraflarınızı, müziklerinizi, videolarınızı, pdf dosyalarınızı güvenle, ücretsiz ve hızlı bir şekilde transfer edebilirsiniz. Keyifli transferler dileriz.

Şimdi Dosya Transfer Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir