MagazinManşet

Ünlü Astrolog Kaan Soyluhan Sarıyer Gazetesi için yorumladı: 2019 EYLÜL AYINDA BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

Magazin dünyasındaki astroloji yorumlarıyla tanınan Astrolog Kaan Soyluhan, “Eylül ayında burçları neler bekliyor?” Sarıyer Gazetesi okuyucuları için özel olarak yazdı. Bakalım sizin burcunuzu bu ay neler bekliyor, işte Soyluhan’ın dikkat çeken yorumları…

SARİYERGAZETESİ.COM – ASTROLOG KAAN SOYLUHAN – BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

Bu ay hem ilişkiler hem de günlük ofis hayatı gündeminizden hiç düşmeyecek. Önce ilişkilere bakalım… Oldukça uyumlu, romantik, nefis bir döneme giriyorsunuz.  Şans kesinlikle sizden yana olacak. 8-9 Eylül’den sonra muazzam bir süreç 2020’ye kadar devam edecek. Bu ayın olumlu etkileri size ilişkilerinizde ve işlerinizde iletişimin rahatlığını oldukça arttıracak.  Uzun zamandır özlediğiniz sakin ve anlayışlı kişiler hayatınıza giriyor. Bu aydan itibaren bir yıl boyunca kendinizi iş yerinde, özel hayatınızda ise ilişkiler yoluyla geliştiriyorsunuz. Jüpiter, gelişimi ve büyümeyi de simgeler. Yabancılarla çalışmak, ortaklıklar, çok iyi bir patronla çalışmaya başlamak, evlilik gibi konularda büyük fırsatları değerlendirin. Uzun dönemli bir ilişkiniz varsa, son derece güzel gelişmeler yaşanacak; karşıdaki kişinin de hayatındaki olumlu olayların artması ilişkinizi pekiştirecek. Başınızı göğsüne yaslayıp şefkat bulacağınız insanlar yanınızda olacak. Çok iyi bir yabancı şirketten teklif almanız da mümkün. Diğer taraftan Eylül ayı boyunca gerçekleşecek tutulmalar sebebiyle günlük işlerinizde koşturacak, üzerinde çalıştığınız projelere odaklanacaksınız. Bazı şeyleri tekrar tekrar yapmaya üşenmeyin. Elinizdeki işleri bir an önce bitirmeye çalıştıkça hatalar oluşabilir. Aceleden ve telaştan uzak durun. Unutkanlık ve ihmalkârlıklara kızıp kendinizi zora sokmayın. Esnek olun ve hataları gidermek için yapıcı ve anlayışlı bir yaklaşımla davranın. Yeni durumlara, oluşabilecek aksaklıklara bu ay biraz alışın. Sindirim sisteminiz özen istiyor. Ruhsal anlamda rahatlamak için ne yediğinize de önem verin. Sağlık kontrollerinizi mümkün olduğunca Ekim ayına almaya çalışın. Laboratuvarda yanlış ölçüm yapılıp, gereksiz reçeteler yazılabilir. 23-24 Eylül sonrası işler rayına girmeye başlayacak, günlük düzeniniz geri gelecektir.

BOĞA BURCU

Geçen ay yaşadığınız ikilemler, kariyer ve evle ilgili kararlarınız sonucunda daha rahatsınız. Bu ay sizi neyin mutlu ettiğini tekrar keşfedeceksiniz. Eskiden, hatta çok eskiden size keyif veren ilgi alanlarınızı hatırlamaya çalışın. Yapmayı çok istediğiniz, başlayıp yarıda bıraktığınız hobilerinizi canlandırma zamanı geldi. Yaratıcılığınızı aktive etmek ne kadar büyük bir potansiyeliniz olduğunu da size gösterecek. Yeteneklerinizi keşfetme zamanı geldi. İş yerinde sunumlar, eğitimler yapabilir, ön plana çıkabilirsiniz. Tüm bunlarda her şeyi önceden birkaç defa kontrol edin. Eski sunumlarınızdan yararlanın. Tatillerde daha önce gitmiş ve memnun kalmış olduğunuz yerleri tercih edin. Yalnızsanız eski aşklarınızla karşılaşabilirsiniz. İkinci bir şans vermenin sakıncası yok gibi. Bu ay eskilerden size fayda var. Geçmişinizi karıştırın, orada kendiniz bulacaksınız. Diğer taraftan bu aydan itibaren bir yıl boyunca gün içinde zaman geçirdiğiniz yer neresiyse; iş yeri, ev, sokaklar; kendinizi orada daha mutlu bulacaksınız. İş yerini fiziksel olarak güzelleştirme, büyütme, başka bir ofise taşınma kararları üzerinde düşünmeye başlayın. Eğer taşınma olasılığı yoksa günü geçirdiğiniz mekânı güzelleştirin. Eskileri atın, yeni objelerle ve süslemelerle ilham bulun. Size bağlı çalışanların sayısı ve nitelikleri de artacak. Hukuksal konularda lehinize sonuçlar almanız bir yıl boyunca mümkün. Sanatsal, estetik konularda projeler yapabilir, oldukça hoş kişilerle bir arada çalışabilirsiniz. Bu ay boğalarda aşka dair inancım çok yüksek Eylül bereketiyle karşılayacak sizi bol şans.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler 3-15 Eylül arası ev ve aile düzeninize gelişmeler getiriyor. Aile içi yapılanma yaşanılan olumsuzlukların geride kalması, borç yükünden kurtulma gibi pozitif bir sürece gireceğinizi hissediyorum. Özel hayatınız, kendinize ait olan bilgiler, çocukluğunuz, kökleriniz, aileniz… Tüm bu konularda eskiden yaşanmışlıkların üzerine, bağlantılı olarak yeni gelişmeler söz konusu. Taşınma, düzen değişikliği, eşya alımı gibi konularda araştırmalarınızı yapın. Yine de son kararınızı 25 Eylül sonrasına bırakın. Zihinsel çalışmalar ve iletişimle ilgili gezegen Merkür’ün geri hareketi bitmeden eksik bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu nedenle tüm imzalarda ve sözleşmelerde açık kapı bırakın. 16 Eylül’e doğru iş hayatınızda nereye doğru gitmek istediğinizi bir kere daha düşünmenizde fayda var. Yeteneklerinizi, hayallerinizi ortaya çıkaran koşullar oluşuyor. 9 Eylül’den sonra bir yıllık süre içinde yaratıcılığınızı kullanarak ön plana çıkabilirsiniz. Stratejik konularda başarı sizi bekliyor. Spekülatif konularda, şans oyunlarında da oldukça yolunuz açık. Şans gezegeni Jüpiter’in size destek veren konumu; aşk, keyif ve rahatlık getiriyor. Hayatınızda özel biri yoksa çok büyük bir aşka tutulmanız olası. Varsa çocuklarınızdan gelen şans ve fırsatları iyi değerlendirin. Onların büyüyüp geliştiğini görmek sizi memnun edecek. Geçen aydan bu yana ikili ilişkiler, ortaklıklar, başkalarıyla bağlantılı yürüttüğünüz tüm konularda hareketlenme bu ay da devam ediyor. Israrcı otorite figürlerinden gelen talepler üzerine çok çalışmanız, kendinizi baskı altında hissetmeniz mümkün. Bu etki 25 Eylül sonrası hafifliyor olacak. Sizden yaşça veya konum olarak yukarıda olan kişilerle olan ilişkilerinizi dert etmeyin, olaylar kendiliğinden yumuşayacaktır. Yabancılarla iş yapma fırsatlarınız bu ay da devam ediyor.

YENGEÇ BURCU

Sevgili yengeçler 5-11 Eylül tarihleri arasında yıldızınızdaki yükseliş; önemli ve olumlu gelişmeler yılsonuna kadar devam ettirecek. Bu ay çok güzel sürprizlerle karşılaşacaksınız. Uzak bir yerden biriyle kuracağınız iletişim size kendinizi iyi hissettirecek. Eskiden yarım bıraktığınız bütün işlerinizi gerçekleştirme zamanı olacak. Uygun koşulların ve ortamının sağlanacağı bu ay aslında harekete geçmenin tam zamanı olacak. Diğer taraftan iletişim kazalarına da dikkat gerekiyor. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, eski çocukluk arkadaşlarınız ve iş yerindeki müşterilerle doğru iletişimi kurduğunuza dikkat edin. Yanlış anlaşılmalar, boş laflar, küskünlükler, aşırı iddialı konuşmalar zarar verebilir. Aldığınız bilgilerde eksiklik olduğunu sonradan fark edebilirsiniz. Sözleşme imzalamaktan, önemli iş seyahatlerinden kaçınmak, yapmak zorundaysanız temkinli olmak en iyisi görünüyor. Yine de eski müşterilerinize yeni tekliflerle gidebilir, eski arkadaşlarınızı arayabilirsiniz. Arşivler, dosyalamalarla ilgili karışıklık için biraz çaba harcamanız ve belki de her şeyi yeniden düzenlemeniz gerekebilir. Kısacası bu ay hayatınızı renklendirecek bir aşk ve akabinde iş hayatınızdaki olumlu gelişmelerle birlikte bu yılı çok uğurlu kapatacağınızı söyleyeyim.  Bir yıllık dönemde aile düzeni, ev, özel hayatınız parıldıyor olacak. En rahat ettiğiniz yer ne iş yeri, ne tatiller ne de seyahatler. Eviniz bir yıl boyunca size mutluluk saçacak. Taşınma, eşya alma, evden çalışma gibi konuları bundan sonra daha rahat düşünebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan burçları bu ayda gerçekleşecek tutulmalar önem verdiğiniz konularda tam manasıyla başarı getirecek gözüküyor. Eylül ayının ikinci haftasından sonra para anlamında çok ciddi bir rahatlama ve yükseliş dönemi başlıyor. Cebinizdeki paranın değerini daha iyi anlamanız gerekiyor. Başkalarına verdiğiniz borçları bu ay geri alabilirsiniz. Gelirinizi ve birikimlerinizi iyi analiz edin, yanlış kararlardan kaçınmak için önemli yatırımları gelecek aya ya da en azından 23 Eylül sonrasına erteleyin. 19 Eylül’e doğru başkalarından gelecek olan maddi manevi desteği reddetmek yerine kabul edin. Ortaklaşa yatırımlar konusunda biraz daha beklemek ve işin 24 Eylül sonrasında nasıl bir şekil alacağını görmek akıllıca olacaktır. Ay boyunca geziler, arkadaş ziyaretleri, en yakın olduğunuz dostlarınızla toplantılar size keyif verecek. Bir süredir planladığınız kursa bu ay başlayabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek ruhunuzu da besleyecektir. Sözleşmeler, imzalar diğer burçların aksine sizin için olumlu görünüyor. Ofis dışına çıkın, sahada olun. Böyle bir imkânınız yoksa iletişime, sosyal medyaya, internet üzerinden projelere ağırlık verin. Kardeşleriniz ve çok yakın arkadaşlarınızla ilgili gelişmeler sizi de olumlu etkiliyor. Tıpkı geçen ay olduğu gibi, bu ay da kendinizi iyi hissedeceğiniz ve ön planda olduğunuz stratejik çalışmaların içinde yer alacaksınız. Eforunuzu gereksiz operasyonel görevlere değil, yaratıcılık içeren projelere verin. Eğitimler verebilir, sunumlar yapabilirsiniz. Kısa bir tatil, enerji toplamanıza yarayacaktır. Beğendiğiniz özel biri varsa ilk adımı siz atın. Çok temkinli olmaya çalışmadan rahat olduğunuzda güzel bir ilişki başlayabilir. Uzun zamandır hobi olarak sürdürdüğünüz çalışmalar yeni kariyeriniz olabilir.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak burçları, bu ay aşk hayatınızda geçmişe dair yaptığınız hataların farkında olmanız sizi olumlu etkileyecek. Örneğin geçmişinizdeki kişiye yanlış yapmaya da haddinden fazla değer vermiş olmanız bile hatadır, ya arasınız o kişiyi ya da bir daha böylesine bir değer ve taviz verme huyumdan vazgeçiyorum dersiniz. Geçtiğimiz Mayıs ayındaki gibi bir dalgalanma olacak bu ay. Yeni başlangıçlar ve yenilikler var. Ay tutulması ise hem iş yerinde hem de özel hayatınızdaki ilişkilerin gözden geçirilmesini isteyecek. Her şey o kadar ortaya çıkacak ki, saklamaya çalışıp durduğunuz ne varsa göz önüne gelecek. Biraz riskli anlar yaşanabilir. İletişim ve zihinsel hareketlerle ilgili gezegen Merkür Başak burcunda geri harekette olacak. Bu konum, ağzınızdan hiç istemeden yanlış sözler çıkmasını, yanlış yerlere imza atmanızı, kontrol etmeden kararlar vermenizi, alınganlıkları, yanlış anlaşılmaları körükleyebilir. İhmalkârlıklar, detaylara fazlaca takılmak ya da incir çekirdeğini doldurmayan sorunların aşırı büyümesini önleyin; sakin kalın. 23 Eylül sonrası olaylar durulacak, toz duman geçtikten sonra sağduyuyla hareket etmeniz kolaylaşacak. Venüs ve Jüpiter’in para evinizde olması, küçük- büyük her türlü kazanç fırsatını kolayca yakalayabileceğinizi söylüyor. Jüpiter bir yıl boyunca bu etkiyi devam ettirirken, hoş, keyifli konulardan para kazanmanız, kendinizi geleceğe yönelik emniyette hissetmenizi de sağlayacaktır. Aşırılık, abartıyı da temsil eden gezegen, bir yandan bolluk bereket bilincinizi açacak. Refah, maddi birikimlerde rahatlık geliyor. Bu nedenle yeni bir işe geçmek veya terfi durumları cebinizi de güzelce doldurabilir. Öte yandan aşırı adil ve insaflı olmanız, karşı tarafı fazlasıyla düşünmenizi hatta kendinizden de öne koymanızı getirebilir. Size sunulan imkanları geri çevirmeyin, şükrederek kullanın.

TERAZİ BURCU

Sevgili teraziler harika bir döneme giriyorsunuz. Şansın, paranın, iş hayatınızdaki olumlu gelişmelerin, yükselişlerin tadını çıkaracaksınız. Biraz programlı hareket etmenizi tavsiye diyorum. Bir yıl boyunca devam edecek süreç içinde güzel anlar, büyük gelişmeler, ödüller, diplomalar, aşk ve evlilikle ilgili meyveler sizi bekliyor. Rahat, yaratıcı ve sanat dolu bir döneme gireceksiniz. İlişkilerinizdeki uyumlu tavrınız artarken, karşınızdakiler için oldukça etkileyici olacaksınız. Fiziksel görünümünüzde ufak değişiklikler yapabilir, kendinize yönelip zamanınızın bir kısmını tamamen görünümünüze ayırabilirsiniz. Eylül ayının diğer etkileri tutulmalarla ilgili. 5 Eylül ve 19 Eylül yıldızınızdaki hareketlilik sırasında günlük işlerinize konsantre olun. Yıldınız da ki yükselme etkisi iki alanda görülecektir. Etki edemeyeceğiniz konulara zaman ayırmak sizi endişelendirebilir. Gereksiz kuruntu ve endişelerden uzak durun. Nereden çıktığı belli olmayan küçük aksaklıkları hafife alın, iyimser olun. Beslenmenize, ne yediğinize dikkat edin, abur cubur ve bilmediğiniz gıdaları mutfağınızdan çıkarın. Günlük koşturmalar ve çalışmaların içinde olayları duygusal olarak ele almamaya özen gösterin. Kişiselleştirmeyin, kendinize acımayın. Akışta olduğunuzda işler daha kolay çözülecek, siz rahatlayınca ofisteki enerji de düzelecektir. 11-23 Eylül tarihlerinde bol sıvı tüketmek, sabah-akşam duş ve suyla temas sezgilerinizi açtığı gibi, arınmanızı da sağlayacaktır. Aşk var aşk hem de kafanızda hayalini kurduğunuz kişiyle ilgili. Ay sonuna doğru büyükte bir nasibiniz var.

AKREP BURCU

Sevgili Akrep burçları içinde bulunduğunuz her türlü grubu, dost ve arkadaşı sorguladığınız bir dönemden geçiyorsunuz. Yaptıklarınıza güveniyor, projelerinizle gurur duyuyorsunuz. Yeteneklerinizi sergileyerek oluşturduğunuz eserlerinizin kimse tarafından küçümsenmesine izin vermeyin. Kulüp, dernekler veya idealist gruplar içinde eskiden çalışmış olabilirsiniz. Yine aynı insanlar, aynı organizasyonlar içinde bulunmak ikinci bir fırsat yakalamanızı sağlayacaktır. Gelecek planlarınızla ilgili kafanız karışık. Aşk ve sevgiliyle olan ilişkilerde de kararsızlık yaşayabilir, belirsiz durumlardan sıkılabilirsiniz. Hiçbir şeyi kestirip atmayın, sadece zamana bırakın. Toz bulutları temizlendiğinde gerçek aşk olup olmadığını Ekim ayında anlayacaksınız. İş yeri ve mesleğinizle bağlantılı tüm davetleri kabul edin, dış dünyada olmaya, çevrenizi genişletmeye çalışın. Venüs ve Jüpiter’in konumu, iç dünyanızda huzurlu olmanızı sağlıyor. Hayaller kurmak, hiç kimsenin bilmediği yeteneklerinizi geliştirmek, zaman zaman inzivada olmak ruhsal anlamda bu ay kuvvetlenmenizi sağlayacak. 21 Eylül tarihinde aşk, uyum ve güzellikle ilişkili gezegen Venüs, Akrep burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren birkaç hafta boyunca ilişkilerde beğeni kazanmanızın yanında karizmanız da artacak. Çekici, etkileyici ve tutkulu tavırlarınızla başkalarını etkileyeceksiniz. İkna edemeyeceğiniz kimse yok gibi. Bu durumda önemli iş görüşmelerini yapmaktan, büyük müşterilere satışa gitmekten çekinmeyin. Sonuç, tavırlarınız sayesinde başarı olacaktır. 27 Eylül sonrası Mars’ın konumu kısa seyahatler ve iş gezilerinin size fayda getireceğini söylüyor. Ciddiyetle ele alınması gereken sözleşmeler, dosyalamaların altından kalkabilir, iletişim konularında başarı kazanabilirsiniz. İmza atmak için bu tarih sonrası çok uygun görünüyor.

YAY BURCU

Sevgili Yay burçları ayın ilk iki haftası ev ve aile düzeninizle ilgili önemli gelişmeleri işaret ediyor. Bu dönemde aniden gelişen olaylar sizi taşınma, eşya alma, ev düzenini değiştirme gibi kararlara itebilir. Bir şekilde evinizden sıkılmış, bazı sebeplerden rahatsız olabilirsiniz. Diğer taraftan aile düzeni, evdekilerin arasındaki uyum da bozulabilir. Yanlış anlamalar, öfkeli ve fazla titiz tavırlar aile içindeki ilişkilere zarar verebilir. Her durumda anlayışlı olmaya çalışın. Bunların hepsinin geçici olduğunu bilin. Gereksiz yere kendinizi yıpratmayın. Tadilat gerektiren ev işlerinde yapılanları iyice kontrol edin. Ekim’e doğru işlerin gerçek yüzü ve insanların ne istediği daha – belirli olacak, siz de rahat bir nefes alacaksınız. Ev durumu böyleyken yakın çevrenizden destek göreceksiniz. Kendinizi bu ay kısa gezilerle, yakınlarınızla geçireceğiniz güzel zamanlarla oyalayın. Sosyal medya, internet, sözleşme konuları bu ay keyif alacağınız önemli projelere dönüşebilir. Hiç bilmediğiniz bir konuda temel eğitim almanın, mesela bir yabancı dil öğrenmeye başlamanın tam zamanı. Öğrenmek hatta tekrar öğrenci olmak sizi memnun eden konulardan biri. Tüm ay boyunca burcunuz size yeni bir kimlik kazandıracak ve eğlenceli konularla da karşılaşacaksınız. Ağustos ayından başlayarak devam eden tempolu zamanlar, iş yerinde bambaşka işlere dalmanızı, yeteneklerinizi farklı konularda sergilemenizi sağlıyor. Belki çok yoruluyor ve dinlenecek zaman bulamıyorsunuz. Yine de bu dönemde yaptığınız her şey, uzun yıllar boyunca başarınızı ve itibarınızı olumlu etkileyecektir. Yeter ki işi ciddiye alın ve kendinizi yüzde yüz verin. 25 Eylül sonrası biraz daha rahatladığınızı göreceksiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili oğlak burçları bu ayın ikinci haftasından sonra konumuz ve itibarınız yükselecek. Şansınızın oldukça yüksek olacağı bu ay size birden fazla fırsatlar sunacak ve bereketli işlere adım atacaksınız.  Refah, bolluk, bereket ve kişisel gelişimle ilişkili bu gezegenin konumu, bir yıl boyunca ödüllerin, başarının, çekici iş tekliflerinin ve terfiinin müjdecisi. Sizi tanımayanların, uzaktan isminizi bilenlerin bile hakkınızda olumlu izlenimler edindiği güzel bir döneme giriyorsunuz. Bu ay tüm bunların başlangıç zamanı. Diğer taraftan 3 Eylül ve 16 Eylül’deki yıldınız da ki yükselmeler yolculuklar, yabancılar, uzaklar, medya, reklamcılık, akademik kariyerle ilgili vurguları artırıyor. Tüm bu alanlarla ilginiz çalışmalarınız, istek ve arzularınız, yarım kalmış projeleriniz varsa tekrar asılmak için ikinci şansa sahipsiniz. Kendinizi geliştirmek için yapmak istedikleriniz tutulmalarla tetikleniyor. Özellikle geçmişten gelen yarım kalmış işlerin, eski tanıdıkların yararı daha büyük olacaktır. Büyük bir kurumsal iletişim kampanyasının içindeyseniz, her şeyi iyice kontrol etmeden yayına çıkmayın. İletişim kazalarına karşı uyanık olun. Kullanılan cihaz ve ekipmanları da güçlendirin. 29 Eylül günü Oğlak burcuna geçecek olan Mars, hedeflerinizi iyi bilmenizi, onlara ulaşmak için niyetinizin ve gücünüzün yerinde olmasını sağlayacak. Mars’ın bu konumu, fiziksel enerjinizi de artırırken, doğru plan programla başarıya koşmanızı kolaylaştırıyor.

KOVA BURCU

Sevgili Kova’lar ay boyunca uzaklarla ilgili konular ilginizi çekecek. Aslına bakarsanız bu daha başlangıç. Yıldınız bu ay yüksek olması ve  kişisel gelişiminizle bağlantılı alanları tetikleyecek sonrasında ise şansı, bolluğu bereketi, büyümeyi, gelişimi ve refahı yaşayacaksınız. Adeta sihirli bir değnek gibi gelecek bu her alanda başarıyı getiriyor. Aynı zamanda üniversitelerle ilgili bir projeniz varsa, medya ve reklamcılık bağlantılı bir iş yapıyorsanız fırsat kapınıza gelecek. Hayata olan inancınızın arttığı bu dönemde büyük düşünecek, etrafınızda olan biten küçük olaylarla uğraşmayacaksınız. Şimdi dünyaya açılma zamanı. Yabancı bir dil öğrenmek, yurt dışı seyahatler yapmak, kitle iletişim mecralarını işinizle ilgili olarak kullanmak isteyecek, çok da başarılı olacaksınız. Üst konumdaki kişilerin desteği, kendinize daha fazla güvenmenizi sağlayacak. Eylül ayına biraz daha yakından bakarsak, tutulma etkilerini de görüyoruz. Eşinizle, en yakın arkadaşınızla, ortağınızla paylaşımlarınız kafanızı karıştırabilir. Ortak yatırımlar için analiz yapmak, çalışmak güzel olsa da son noktayı koyarken açık kapı bırakın. Bu dönemde miras, başkalarının parasını kullanabilme, borç isteme gibi temalar da karşınıza çıkıyor. 19-22 Eylül civarı ortaya bir para koymanız ve bunu başkalarıyla paylaşmanız gerektiğinde yapıcı olun; olaya tüm açılardan bakın. Partnerinizle olan ilişkinizde yanlış anlaşılmalar sizi mutsuz etmesin.

BALIK BURCU

Sevgili Balık burçları Haziran ayından sonra önemli aylardan biri daha. Bu ay gerçekleşen tutulmalar doğrudan sizinle çok ilgili. 14 Eylül Ay tutulması yeni birileriyle tanışmanızı, ilişkiler yönünden tazelenmenizi sağlayabilir. Hem iş hem de özel hayatınızdaki bu kişileri aslında çok öncelerden tanıyorsunuz. Sadece bir tanışıklıktan öte, hayatınızdaki kararlarınızı etkileyecek, belki yeni bir iş veya ilişki kapılarını açacak tanışıklıklardan bahsetmek mümkün. Bu dönemde karşınızdakilere karşı esnek olmanız önemli. Bu esneklik size karşı tutumlarını da değiştirecektir. Genel anlamda hem ilişkiler hem de elde ettiğiniz her şeyi sorguladığınız günlerden geçiyorsunuz. Geçmişte ektiğiniz tohumların meyvelerini yiyecek, iyi niyetle inşa ettiğiniz her şeyin yeşerdiğine tanık olacaksınız. Herhangi bir konuda endişe, kaybetme korkusu, kuruntu, kendine acıma, öfke gibi duygularınız varsa, bunlarla da yüzleşebilirsiniz. İşte şimdi hayata farklı davranma, her zamankinden farklı bir cevap verme zamanı. Olaylar karşısında tavrınız eskisi gibi olursa, sonuçlar da öyle olacaktır. Manevi gelişiminiz için farklı cevaplar bulmaya çalışın. Unvan, eşya, maddi ve manevi birikimler, yeme-içme… Tüm bu alanlarda yalınlaşın, sade bir hayat sizi rahatlatacaktır. Eylül ayı boyunca başkalarından gelen maddi-manevi fırsatlar konusunda oldukça şanslısınız. Sormaya, istemeye çekinmeyin. Ortak yatırım kararları bereketli görünüyor. Maddi yatırım ve ortaklık kararlarını 25 Eylül sonrasında vermek doğrusu olacaktır. Her türlü yatırım ve paylaşımlarda dengeyi korumaya çalışın. Açgözlü olmadığınız belli ancak fazla vericilik de hem sizin hem de karşınızdakiler için uzun dönemde uygun görünmüyor. Önce kendinizden çok verip sonra da kendinize acımayın. Aşk bu ay kapınızı çalıyor. İlişkisi olan balıklar ilişkinizdeki problemleri çözüp ileriye adım atacaksınız.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir