ManşetSektörel

Vezir Börek Baklava Bahçeköy’de açıldı

1974’ten bugüne kadar devam eden eşsiz ve muhteşem lezzetlerin yer aldığı yeni konsept mağazası Vezir Börek Baklava Bahçeköy’de açıldı.

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

Muhteşem lezzetleri Sarıyerlilerin damak tadına sunan Vezir Börek Baklava’nın açılış kurdelesini Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç kesti. Sarıyerlilerin yoğun katılım gösterdiği açılışta konuşan Başkan Genç, Vezir Börek Baklava’nın ortaklarına bol ve bereketli kazançlar diledi. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Vezir Börek Baklava, Sarıyer Gazetesi Reklam Müdürü Yasemin Cebeci ve ilk günden mekana akın eden tüm konukları misafir etti.

Efsane lezzetlere yeni konsept

Vezir Börek Baklava, Sarıyer’in sevilen ve tanınan isimlerinden Hünkar Börekçisi’nin kurucusu Seyfullah Marangoz’un oğlu Tamer Marangoz ile işletmeci Fatih Arslanoğlu’nun ortaklığıyla açıldı. Mekanın ortakları gazetemize “1974’ten bu yana gelen lezzetlerimizi ve yılların tecrübesini Bahçeköy’de tekrar Sarıyerlilere sunuyoruz. Sadece Sarıyer’e değil tüm Türkiye’ye hitap edecek şekilde bir konsept yarattık. Börek çeşitlerimizin yanı sıra artık baklava, kahvaltı ve kahve konusunda çok iddialıyız” diye konuştular.

Şükrü Genç’ten tam not

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Vezir Baklava Börek’te ikram edilen börek ve baklava çeşitlerinden tattı. Başkan Genç, tazelik ve lezzet konusunda tam not verdi. Genç, konukları büyük bir misafirperverlikle ağırlayan Vezir Baklava Börek’in ortakları Tamer Marangoz ve Fatih Arslanoğlu’na bereketli ve bol kazançlar diledi. Açılışa katılanlar Başkan Genç’le sohbet ederek günün anısına hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Adres: Bahçeköy Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No: 42 A / Sarıyer

Gsm: 0543 443 19 74

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir