Sektörel

Eşsiz lezzetlerin yeni durağı Elaşina Restaurant kapılarını açtı

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer’de muhteşem deniz manzarasında kapılarını açan Elaşina Restaurant, Sarıyer Gazetesi’ni misafir etti. Elaşina’nın birbirinden eşsiz lezzetleri ekibimizden tam not aldı.

Kefeliköy’de deniz manzarasını otantik ortamıyla birleştiren Elaşina Restaurant Sarıyerlilerin yeni lezzet durağı oldu. Geçtiğimiz günlerde kapılarını açan Elaşina, mistik havasını teneffüs en keyifli sohbetleri yapabilecek modern konseptini misafirleriyle buluşturuyor. Tüm yöresel ürünleri yerinden temin ederek en sağlıklı şekilde alanında deneyimli aşçılar ve güler yüzlü personeliyle müşterilerine sunan Elaşina Restaurant, Tolga Girit, Eray Yıldırımkaya ve Halit Alparslan ortaklığında hizmet veriyor.

Elaşina Restaurant, Sarıyer Gazetesi’ni misafir etti

Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu, Haber Müdürü Rukiye Ay ve Reklam Müdürü Yasemin Cebeci’yi misafir eden Elaşina Restaurant muhteşem atmosferinde özel lezzetlerini ikram etti. Oldukça samimi ve misafirperver bir ortamda gerçekleşen ziyarette işletmenin ortaklarından Tolga Girit ve Eray Yıldırımkaya, “Elaşina ne demek” sorumuzu “Türkiye’nin Doğu Karadeniz kıyı şeridinde, Laz halkı tarafından konuşulan ve “Lazca” diye tabir edilen dilde, “Elaşina’nın”,  “Hatıra” anlamına geldiğini söylediler. Restaurantımızda siz müşterilerimiz ve sevdikleri ile geçirecekleri güzel vakitlerini, Hatıra’ya dönüştürmelerini ve hatıralarını pekiştirmelerini temenni ediyoruz. Bir mazeretiniz yoksa ve adımız gibi bir “hatıra” olsun istiyorsanız “Elaşina” ya bekleriz” şeklinde yanıtladılar.

Menüsünde birbirinden özel lezzetler var

Yöresel lezzetleri Elaşina Restaurant’ta yemeyi tercih edenlerin yanı sıra evinde yemek isteyenler için paket servisi de var. Lezzetlerinin yanı sıra her bütçeyi düşünen fiyatları da dikkat çekiyor. Menüde sabah kahvaltısı, Karadeniz pide çeşitleri, ev yemekleri, ızgara çeşitleri, salata çeşitleri ve tatlılar bulunuyor. Ayrıca Sarıyer’in vazgeçilmez lezzeti balık da menüde oldukça geniş bir şekilde yer alıyor. Zengin balık menüsüyle öne çıkan mekan sizleri bekliyor…

www.elasina.com

instagram.com/elasinarestaurant

Adres: Kefeliköy, Bağlar Yolu Sk. No: 3 Sarıyer / İstanbul

Tel: 0212 262 73 06

   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir