ManşetSiyaset

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar’dan Uskumruköy’e Huzurevi Projesi…

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Cumhur İttifakı’nın Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, seçim öncesi 62 dev projesini açıkladı. Maslak TİM Show Center’da tanıtımı yapılan projelerden biri de Uskumruköy’ü yakından ilgilendiriyor. Uskumruköy’ün marka değerini arttıracak ve bölgeye canlılık getirecek projeye göre mahalleye modern bir Huzurevi yapılacak.

USKUMRUKÖY HUZUREVİ’NDE HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ

Doğal güzelliği ve temiz havasıyla dikkat çeken Uskumruköy’e modern bir huzurevi yapılması gündemde. AK Parti adayı Bayraktar’ın seçim projelerine koyduğu Uskumruköy Huzurevi’nde tüm detaylar düşünüldü. Uskumruköy Huzurevi, Sarıyer’de yaşlı bakımevi olarak hizmet verecek projelerden biri olacak. Son teknoloji makineler ile misafirlerimizin bütünsel sağlığını ve yaşam kalitesini artırmak için multidisipliner ve koordinasyonlu bir program yürütülecek. Hastaların ihtiyaçlarına yönelik tıbbı takibi gerçekleştirecek geriatri uzmanı bakıcılar, yoğun bakım hemşireleri, hekim ve diyetisyen eşliğinde tam kapsamlı hizmet sunulacak. Misafirlere ev konforu sağlayarak, yemeklerden, temizliğe, dinlenme alanlarından hobi aktivitelerine kadar tüm hizmetlerde en yüksek özen gösterilecek. Uskumruköy Huzurevi, güler yüzlü personeli ile sadece bir huzurevi değil keyifli bir yaşam alanı olarak faaliyete geçecek.

Proje hazırlanırken doğaya ve çevreye zarar verilmemesi için tüm detaylar düşünüldü, projenin kamu arazilerinden birine yapılması bekleniyor.

USKUMRUKÖY HUZUREVİ İLE İLGİLİ TANITIM VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN BU LİNKİ TIKLAYIN!

 

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı