ManşetSiyaset

Binali Yıldırım ve Ünsal Bilgiç’ten karşılıklı jest!

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, MHP Sarıyer İlçe Başkanlığı ziyaretinde Başkan Ünsal Bilgiç'e yıldız porselen tabak hediye etti, Bilgiç de kendisine Kütahya Porselen Bozkurt figürlü tabak ile Erzincan bakırı MHP Sarıyer saati hediye etti.

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Cumhur İttifakı’nın iki partisi AK Parti ve MHP, dün Sarıyer’de adeta şov yaptı. Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, MHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Büyük heyecan yaratan ziyarette Cumhur İttifakı’nın Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar ile AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Demir ve çok sayıda partili de hazır bulundu. Eski Başbakan, AK Parti Eski Genel Başkanı ve Ulaştırma eski Bakanı Binali Yıldırım’ı kapıda MHP İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç karşıladı. Çiçeklerle karşılanan Binali Yıldırım, MHP ilçe binasında neşeli sohbetiyle dikkat çekti. Yıldırım, verdiği tapu mesajlarıyla da tüm Sarıyerliler’i sevindirdi.

KARŞILIKLI HEDİYELER VERİLDİ

Ziyaret sırasında MHP İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, Yıldırım’a Kütahya Porseleni Bozkurt figürlü tabak ile Erzincan bakırından yapılan MHP Sarıyer saati hediye etti. Binali Yıldırım da Ünsal Bilgiç’e yıldız porselen tabak hediye etti. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği MHP binasında, partililer topluca hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir