ManşetSiyaset

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal yarın Sarıyer’e geliyor

"Biz ülke bölünmesin derdindeyiz, onlar ise oylar bölünmesin" diyerek CHP'ye yaptığı çıkışla dikkatleri üzerine çeken DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, yarın Sarıyer'e geliyor. Aksakal'a Sarıyerli gençler meşaleli karşılama sürprizi de yapacaklar.

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, seçim çalışmaları kapsamında yarın Sarıyer’e geliyor. DSP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hümeyra Gürsoy ile birlikte seçim otobüsünde halkı selamlayacak olan Aksakal için Sarıyerli gençler meşaleli karşılama sürprizi yapacaklar.

Büyükdere’de saat 14.00-14.30 arasında yapılacak meşaleli karşılamaya tüm vatandaşlar davetli. DSP Genel Başkanı Aksakal, Beşiktaş’tan başlayıp Sarıyer’de devam edecek gezisini Kağıthane, Bakırköy ve Büyükçekmece ile sürdürecek. DSP liderinin beraberinde ilçe belediye başkan adaylarıyla birlikte parti otobüsüyle halkı selamlayacağı ifade edildi.

Öte yandan CHP’deki liste rahatsızlığı yüzünden çok sayıda partilinin DSP’ye kaydığı belirtiliyor. DSP Genel Başkanı Aksakal’ın bu yüzden Sarıyer’e özel önem verdiği konuşuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir