ManşetSiyaset

Gazeteci Ferat Gülver Beyendik Belediye Başkan Adayı oldu

Dürüst ve başarılı Gazeteci Ferat Gülver, Edirne Keşan'a bağlı Beyendik Belediye Başkan Adayı oldu. Ak Parti'den aday olan Gülver, beldesi için hazırlattığı birbirinden önemli projelerle vatandaşların takdirini kazandı.

SARİYERGAZETESİ.COM- BEKİR BATU

Basın dünyasının tanınan ve sevilen isimlerinden Gazeteci Ferat Gülver, memleketi Edirne Keşan’a bağlı Beyendik Belediye Başkanlığı için kolları sıvadı. AK Parti’den Beyendik Belediye Başkan Adayı olan Gülver, 1988 yılında başladığı gazetecilik mesleğinde pek çok kurumda çalışmış, mesleğinde sayısız plaket ve ödül kazanmıştı. Sektörde çok sayıda gazetecinin yetişmesine de katkı sunan Gülver, basın dünyasındaki saygın kişiliğiyle tanınıyor. Başarılı Gazeteci Gülver, mesleğindeki başarısını ve tecrübesini bu kez belediye başkanı olarak memleketine taşımak istiyor. Beyendik için çok sayıda önemli projeler hazırlatan ve beldeyi daha da modernleştirmek isteyen Gülver, her fırsatta belde sakinleriyle buluşarak onların sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Samimi, dürüst ve idealist bir kişi olarak tanınan Ferat Gülver’in projeleri diğer ilçelerde de örnek gösteriliyor.

FERAT GÜLVER KİMDİR?

1966 yılında Keşan Beyendik’te doğdu. İlk ve ortaokulu Beyendik’te okudu. Keşan Lisesi’ni bitirdikten sonra kazandığı Hacettepe Üniversitesi Felsefe Bölümü’nden mezuniyetinin ardından 1988 yılında Türkiye Gazetesi’nde muhabir olarak gazeteciliğe başladı. 10 yıl Türkiye Gazetesi’nde, 4 yıl Sabah Gazetesi’nde, 2 yıl Hürriyet Gazetesi’nde muhabir olarak çalıştı. Yaklaşık 2 yıl haber7.com haber sitesinde editör olarak görev yapan Gülver, Şubat 2009’da İstanbul Büyükşehir Belediyesi Basın Danışmanlığı’nda göreve başladı. İBB’de geçen 3 yılın ardından 5 yıl Bağcılar Belediyesi Basın Danışmanlığı’nda çalışan Gülver, 2017 yılından itibaren Başakşehir Belediyesi Basın Danışmanlığı görevini yürütüyordu. 2004, 2009 ve 2014 Yerel Seçimlerinde AK Parti Keşan Belediye Başkan Aday Adayı olan Ferat Gülver, 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti Beyendik Belediye Başkan Adayı gösterildi. Gülver, evli ve 2 çocuk babasıdır.

FERAT GÜLVER’İN PROJELERİNİ GÖRMEK İÇİN BU LİNKİ TIKLAYINIZ!

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı