ManşetSiyaset
Popüler

İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım’dan MHP Sarıyer’e ziyaret

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Sarıyer'e ziyarette bulundu. AK Parti İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden Yıldırım, MHP Sarıyer İlçe Başkanlığı'nın da misafiri oldu. Yıldırım'ı kapıda MHP İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç karşıladı.

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, bugün Sarıyer’de bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Yıldırım, ikinci durak olarak MHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç’in kapıda karşıladığı Yıldırım’a, MHP’li Sevcanur Özcan da kapıda çiçek takdim etti. Cumhur İttifakı’nın Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Demir, MHP ve AK Parti ilçe yöneticileri ile çok sayıda gazeteci ziyarete eşlik etti. MHP’deki buluşmada Yıldırım ve beraberindekiler bir süre basına kapalı görüşme de yaptı. Toplantı odasına geçen heyet daha sonra burada partililere birer konuşma yaptı.

İBB Başkan adayı Binalı Yıldırım, MHP İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç ve Cumhur İttifakı’nın adayı Salih Bayraktar salondakilere birer konuşma yaptı. Bu 3 ismin konuşmalarında Sarıyer’i yakından ilgilendiren çarpıcı mesajlar da verildi.  (MHP’DEKİ PROTOKOL KONUŞMALARINI VE VERİLEN MESAJLARI GENİŞ HABER OLARAK YAYIMLAYACAĞIZ)

DENİZ KENARINDA MARTILARA SİMİT ATTI

Oldukça renkli geçen MHP Sarıyer ziyaretinden sonra Binali Yıldırım Sarıyer Merkez’de esnaf ziyareti yaptı, Sarıyer spor Kulübü kafetaryası ile çok sayıda iş yerini ziyaret etti. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Yıldırım ve beraberindekiler boğazda martılara simit atarak ilginç pozlar da verdi.

BİNALİ YILDIRIM’IN SARIYER ZİYARETİYLE İLGİLİ TÜM DETAYLAR BİRAZDAN…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir