ManşetSiyaset

Salih Bayraktar’dan Zekeriyaköy’e BUZ PATEN PİSTİ müjdesi!

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar'ın Maslak TİM'de tanıtımını yaptığı 62 dev projeden biri de Zekeriyaköy'e yapılacak Buz Paten Pisti Tesisi... İsteyen herkesin yararlanabileceği tesiste her şey düşünüldü...

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

TİM Maslak Show Center’da projelerini kamuoyuyla paylaşan AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, Zekeriyaköy’den gelen yoğun talep üzerine bölgeye modern bir  Buz Paten Pisti Tesisi yapılması için proje hazırlattı. TİM’de tanıtılan projeler arasında en dikkat çekenlerden biri olan tesis sayesindeki bölgedeki ekonomik hareketlilik de canlanmış olacak.

AMATÖR OLARAK KAYMAK İSTEYENLER İÇİN DE DERSLER VERİLECEK

Söz konusu projenin tanıtım filminde proje şu ifadelerle tanıtıldı; ” Sarıyerliler için Zekeriyaköy’de açacağımız buz pisti, hem sporu hem de eğlenceyi bir arada sunacak büyük bir merkez olacak. Geniş pist alanında, amatör olarak kaymak isteyenler için eğitimcilerimiz hazır bulunacak. Ailece keyifli vakit geçirebileceğiniz Zekeriyaköy Buz Pisti, modern ve Sarıyer’e yakışır bir proje olarak hayata geçecek.”

 İŞTE SALİH BAYRAKTAR’IN PROJELERİ! TIKLA TEK TEK İZLE!

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir