ManşetSiyaset

Sarıyer’in en büyük sorunlarından Balıkçılar Çarşısı; Büyükdere- Çayırbaşı arasında deniz kenarında yapılacak!

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar’ın, Maslak TİM’de açıkladığı 62 projesi arasında yer alan Balıkçılar Çarşısı, ilçede uzun yıllardır çözüm bekleyen sorunların başında yer alıyordu. Sarıyer Belediye Başkanı seçilmesinden sonra yapılacağının müjdesini verdiği proje aynı zamanda Sarıyer’in prestijini ve marka değerini arttıracak. Proje TİM’deki gecede en çok alkış alan projelerin başında yer aldı.

DENİZE SIFIR BALIK ÇARŞISI VE MEKANLAR

Büyükdere ve Çayırbaşı arasındaki Kazıklıyol bölgesine yapılması düşünülen sürpriz projede tüm detaylar düşünüldü. TİM’deki sunumda hakkında genel bilgiler verilen projeye göre, Balıkçılar Çarşısı sadece balık satışı yapılan yer olmayacak aynı zamanda ailelerin ve vatandaşların gelip balık yiyebileceği mekanları da barındıracak. Otoparkı ve çevre düzenlemesi de yapılacak Balıkçılar Çarşısı aynı zamanda ulaşım olarak da herkesin rahat gelebileceği bir noktada olacak. Nezih mekanları, taze balıkları ile tam bir cazibe merkezi olacak Balıkçılar Çarşısı, özellikle Çayırbaşı ve Büyükdere’nin de katma değerini arttıracak, bölgeye ticari canlılık getirecek. Modern ve balık şeklindeki tasarımlarıyla hazırlanacak Balıkçılar Çarşısı’nın Sarıyer Belediyesi ve İBB ile koordineli bir çalışmayla yapılması bekleniyor.

BAYRAKTAR:” HERKESİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK PROJE”

Her fırsatta kendisinin de balıkçı kökenli bir aileden geldiğini ifade eden AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, artık bu sorunu kökten çözmenin zamanının geldiğini belirterek ‘Sarıyer modern ve ilçemize yakışır bir Balıkçılar Çarşısı’na kavuşacak. Herkesin yüzü gülecek” dedi.

 

BALIKÇILAR ÇARŞISI TANITIMINI İZLEMEK İÇİN BU LİNKİ TIKLAYIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir