ManşetSpor

Sarıyer’de Yaz Kur’an kursları arası futbol turnuvası

Sarıyer İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü öncülüğünde Yaz Kur'an Kursları arasında Şehit Üsteğmen Uğur Taşçı Ferahevler Halı Sahası’nda ve Metin Oktay Halı Sahası’nda maç oynandı.  Sarıyer'de ilk kez düzenlenen turnuvaya 12 cami katıldı.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer’de Yaz Kur’an Kursları arası düzenlenen futbol turnuvasına Yaşar Dedeman Mescidi – Dostevler Camii, İstinye Kaplıcalar Camii – Cumhuriyet Camii, Dedeman Camii – Baltalimanı FSM Camii, Ferahevler Camii – Ahmet Celalettin Paşa Camii, Boğaziçi Koru Mahalle Camii – Pınar Mahallesi Osman Kabil Camii katıldı. Ferahevler Şehit Üsteğmen Uğur Taşçı Halı sahasında çok çekişmeli geçen ve de uzatmaya giden final maçında uzatmalarda bir gol atarak Cumhuriyet Mekkenur Camii Pınar Mahallesi Osman Kabili, 8-7 yenerek kupanın sahibi oldu.

Sarıyer Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü Yaz Kur’an Kursları Arası Futbol Turnuvası’nda kupayı şampiyon olan ve ikinci olanlara da İlçe Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu takdim etti. Gerçekleşen camiler arası turnuva Sarıyer’de bir ilk oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir