ManşetSpor

Sarıyerli taraftar Sarıyer Store’a kavuştu

Başarıya koşan Sarıyer Spor Kulübü lisanlı ürünlerinin satışıyla gelir elde edeceği Sarıyer Store’a kavuştu. Açılış kurdelesini Sarıyer belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şükrü Genç ile Ak Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar birlikte kesti.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Beyaz Martılar’ın resmi mağazası Sarıyer Store açıldı. Sarıyer Merkez’de düzenlenen programda Sarıyer Store’un açılış kurdelesi kesilerek alışverişe açıldı. Sarıyer Spor Kulübü lisanslı tişört ve ürünlerini alabilmek için özlemle bekleyen Sarıyerli taraftarlar çok mutlu oldu. Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, açılışa katılarak kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederek, “Sarıyer’in takımı başarıya koşmaya devam edecek. Taraftarımızın ilgisi ve desteği bizi çok mutlu ediyor” dedi.

Sarıyer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şükrü Genç geç kalınmış olsa da büyük bir eksikliği doldurduklarını ifade ederek, “Sarıyerimiz ve Sarıyerli taraftarımız için hayırlı olsun. Sarıyer Store’un, diğer takımlarda olduğu gibi Sarıyer Spor Kulübü’ne katkı sağlamasını diliyoruz” dedi. Genç, Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun’a da kazandığı maçlarla başarıya koşan Sarıyer’e bir kez daha başarılar diledi.

Salih Bayraktar’a yoğun ilgi

Geçtiğimiz günlerde ilk projesi olan Sarıyer Spor Kulübü için dev stadyumu Sarıyer’e duyuran AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar Sarıyerli vatandaşlar ve taraftarlarca ilgiyle karşılandı. Bayraktar, stadyumla ilgili detayları merak ederek kendisine sorular yönelten taraftarlarla bir süre sohbet etti. Samimi ve sıcak tavırlarıyla dikkat geçen Bayraktar, “Sarıyer başarıyı hak eden bir takımdır. Sarıyer Store’un açılışıyla kulübe sağlanacak olan destek faydalı olacaktır. Beyaz Martılar’ı başarıya uçurmaya devam edeceğiz. Sarıyerimizin geçmişte ki eski günlerine dönecek olmasının gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.

İmzalı formalar açık arttırmayla satıldı

Sarıyer Store’un açılış programında Sarıyer Spor Kulübü yöneticisi Selçuk Kavaloğlu tarafından Sarıyerli futbolcuların imzaladığı iki adet forma açık arttırmaya çıkarıldı. Büyük ilgi gören formalardan bir tanesini Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç belediyedeki temizlik işçileri adına 35 bin TL’ye aldı. İkinci formanın sahibi ise yine aynı rakamla İstinye Spor Kulübü oldu. Açılışa CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç, Sarıyer Spor Kulübü yöneticileri, muhtarlar ve çok sayıda Sarıyerli katıldı.

  

 

 

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir