EğitimManşet

Esra Tanrıkulu 4-6 yaş Kuran Kursu Bahçeköy’de açıldı!

Sarıyer Müftülüğü bünyesinde faaliyet gösterecek Esra Tanrıkulu 4-6 Yaş Kuran Kursu düzenlenen sadece bir açılış töreniyle Bahçeköy'de hizmete girdi. Pandemi önlemleri eşliğinde yapılan törene ilçe protokolünden isimler de katıldı.

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Sarıyer Müftülüğü, ilçe genelinde yeni kurumlar açmaya ve özellikle gençlerin manevi değerlerini arttıracak projeleri bir bir hayata geçirmeye devam ediyor. Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu ve ekibi Sarıyer’e önemli hizmetleri kazandırıyor. Bunlardan biri de geçtiğimiz günlerde açılan Bahçeköy Esra Tanrıkulu 4-6 Yaş Kuran Kursu oldu.

PROTOKOL ÇOCUKLARA HEDİYELER VERDİ

Bahçeköy’de hizmete giren Kuran Kursu’nun açılışına Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu, Sarıyer İlçe Jandarma Komutanı Hüseyin Işıktaş, Sarıyer İlçe Tarım Müdürü Yavuz Acar, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu ve Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcanlar ile Bahçeköy Merkez Mahalle Muhtarı Mehmet Sevinç katıldı. 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nın son gününde eğitim ve öğretime yeni başlayan Esra Tanrıkulu 4-6 yaş Kur’an Kursu’nda buluşan protokol, Kuran Kursu’nda okuyan çocuklarla yakından ilgilendi, onlara çeşitli hediyeler verdi.

OĞUZHAN KADIOĞLU; “SINIFLARIMIZ 9 KİŞİLİK”

Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu; “28 Eylül itibarıyla ilçemizdeki Kur’an kursları eğitim ve öğretime başladı. Küresel salgın nedeniyle alınan kararlar çerçevesinde dikkatli bir şekilde faaliyetlerimiz devam etmekte. Sınıflarımız 9 kişi “haftanın her günü temizlik ama bir günü komple temizlik ” olmak üzere maske mesafe ve temizlik kurallarını uygulamaktayız. Esra Tanrıkulu 4-6 Yaş Kur’an Kursumuz ilçemize hayırlı olsun.” diye konuştu.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu