Manşet Altı

ENGİN MANAV’DAN TEŞEKKÜR

Reşitpaşa Mahallesi Muhtarı Engin Manav, mahallesinde başlatılan asfalt yenileme çalışmaları için İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ve Sarıyer Belediyesi'ne teşekkür etti.

Sarıyer Gazetesi’ne mahallesinde başlatılan asfalt çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren Reşitpaşa Mahallesi Muhtarı Engin Manav, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na ve Sarıyer Beledin Başkanı Şükrü Genç’e teşekkür etti.

“İNSANLAR ÇOK MEMNUN”

Yaklaşık 25-30 yıldır Reşitpaşa Mahallesi’nin beklediği bir çalışma olduğunu belirten muhtar Engin Manav, “Sağolsun Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Ekrem İmamoğlu buraya 25-30 sene üzerine asfalt döktürdü. Bu çalışmada Sarıyer Belediyesi’nin de büyük desteği var. İnsanlar çok memnun oldu. Tuncay Artun Cadde’mizde çalışma bitti. Şimdi sırada Posta Yolu Cadde’miz yapılacak. Önümüzdeki hafta başlanacak inşallah.  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnanıyoruz ki ileride çok daha güzel şeyler de olacaktır. Sarıyer’in bütün mahalleleri gibi elbette Reşitpaşa Mahallesi’nin çok istekleri var. Umarım vatandaşlarımızın istediği çalışmaların hepsi hayata geçirilecektir” diye konuştu.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir