GündemManşet

AK Parti Sarıyer’de video konferans bayramlaşma

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, Kurban Bayramı dolayısıyla video konferans yöntemiyle bayramlaşma gerçekleştirdi. Bayramlaşma ile ilçe teşkilatıyla görüşen AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu; "Nice mutlu güzel bayramlara hep birlikte kavuşmak dileğiyle" dedi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda video konferans yöntemiyle bayramlaşma gerçekleştirildi. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu’nun başkanlığında gerçekleşen bayramlaşma programına İstanbul Milletvekili Abdullah Güler, İl başkan Yardımcısı Nilüfer Arısoy ve İl yönetim kurulu üyesi ve Sarıyer koordinatörü Kemal Tosun, üç kademe ilçe yönetimleri, meclis üyeleri ve ana kademe mahalle başkanları katıldı.

CEVAHİROĞLU; “NİCE MUTLU BAYRAMLARA”

Mübarek Kurban Bayramı’na huzur ve esenlik içinde kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlı; “Pandemi süresince tedbir amaçlı kalabalık guruplar içerisinde bulunmamaya dikkat ediyoruz. Bu nedenle Kurban Bayramı Teşkilat buluşmamızı video konferans yöntemiyle gerçekleştirdik. Nice mutlu güzel bayramlara hep birlikte kavuşmak dileğiyle” dedi.

Pandemi nedeniyle sanal ortamda olsa da oldukça güzel geçen video konferans bayramlaşma programında ilçe teşkilatı Kurban Bayramı’nı bayrama yakışır bir şekilde yaşadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu