GündemManşet

AK Parti’den Sarıyer’e kan bağışı kampanyası

Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi ve AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı'nca, Sarıyer Merkez'de kan bağışı kampanyası gerçekleştiriliyor. Bugün Sarıyer Atatürk Meydanı'na kurulan kan alma çadırlarındaki azalan kan stokları nedeniyle başlatılan kampanya yarın da devam edecek.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER: RUKİYE AY

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı ve Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi’yle birlikte, koronavirüsle mücadele döneminde azalan kan stoklarını arttırabilmek amacıyla kan bağışı kampanyası düzenlendi. Bugün saat 12:00’de başlayan “Kan ver, can ver” kampanyası akşam 20:30’a kadar devam edecek. Kampanya yarın da aynı saatler arasında sürecek.

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu, Sarıyer Merkez’deki kampanyaya gelerek kan bağışında bulundu. Cevahiroğlu, “Her kan bağışı can bağışıdır. Bizler Kızılay Sarıyer Şubesi’yle bu güzel çalışmada bir araya gelmekten mutluyuz. Vatandaşlarımıza çağrımız kan bağışında bulunmalarıdır. “Kalbine sor hayat vermek ister mi” diyerek bu ortak çalışmaya canı gönülden desteğiz. Her bağış yeni bir hayat, bir damla bin umut, her kan bir kalp” dedi. AK Parti İlçe Teşkilatı da kan bağışı için geldi.

Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi Başkanı Fatih Türk de kan bağışında bulundu. Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Türk, “Kan bağışı her zaman herkese lazım. AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın tüm ilçelerde Kızılay şubeleriyle birlikte başlattığı kan bağışı kampanyasının tüm siyasi partilere örnek olmasını diliyorum. Bu süreçte kan bağışlarıyla yanımızda olan herkese teşekkür ederim” dedi.

Şube Koordinatörü Aslıhan Eğilmez, Genç Kızılay Sarıyer İlçe Başkanı Çağatay Bayraktaroğlu, Genç Kızılay Sarıyer İlçe Teşkilat Başkanı Umut Çakmak, Genç Kızılay Sarıyer İletişim Başkanı Emre Teyin, AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı’ndan Cenk Laleli, İlhan Bal, Cengiz Tekin, AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Altay Unan, Kızılay gönüllüsü Adnan Güven programda yer aldı. Vatandaşlar Sarıyer Meydanı’nda kurulan çadırlara gelerek kan bağışında bulundu.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir