GündemManşet

Ali Tuncer Hülagü güven tazeledi

Sarıyer Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Ali Tuncer Hülagü, derneğin Olağan Kongresi’nde yeniden başkan seçilerek güven tazeledi. Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Hülagü, “Sarıyer Lisesi mezunları olarak 50.yılımızı kutladık. Sarıyer Lisesi mezunu olmak benim için gururdur. Çalışmalarımla derneğimize sahip çıkarak görevime devam edeceğim” dedi.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Sarıyer Lisesi’nin ilk mezunlarından olan Sarıyer Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Ali Tuncer Hülagü, yeniden başkan seçilerek başarıyla sürdürdüğü görevinin haklı gururunu yaşadı. Sarıyer Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Hülagü; “Derneğimiz 2018-2019 Olağan Genel Kurul Toplantısı, Beyaz Park’ta gerçekleştirildi. Kongremize gösterilen yoğun katılım için, şehir dışından gelen üyelerimiz dahil üyelerimizin ve mezunlarımızın değerli katılımları için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birlik, beraberlik ve “Sarıyer Liseli”lik ruhuyla her zaman birlikte olmayı diliyorum. Yönetim kurulumla birlikte güven tazeleyerek yeniden görevimizin başındayız. Fuat Paşa Yalısı’nda lisemizin ilk mezunlarına 50.yıl plaketlerinin de takdim edildiği “2019 Güz Yemeği”mizi gerçekleştirdik. Ben katılımlarıyla gecemizi özel ve keyifli kılan değerli mezunlarımıza, öğretmenlerimize, sevgili misafirlerimize, gönlü bizimle olanlara, maddi manevi destekleriyle her daim yanımızda olanlara teşekkür ediyorum. Hepsi mesleklerinde önemli yerlere gelmiş mezunlarla bir araya geldiğimiz çok güzel ve anlamlı bir gece oldu. Tüm mezunlarımızla en kısa zamanda tekrar buluşmayı diliyorum” diye konuştu.

“ÇALIŞMALARIMI SARIYER İÇİN KEYİFLE SÜRDÜRECEĞİM”

Sarıyer için çalışmalarını keyifle sürdüreceğini belirten Ali Tuncer Hülagü; “Sarıyer’de eğitimlerine katkı sunmak için burs verdiğimiz çok sayıda çocuk var. Biz bu anlamda çocuklara güven veriyoruz. Burs verdiğimiz Sarıyerli çocukların gelecekte güvensiz kalmamaları için Sarıyer Lisesi Mezunları Derneği’nin kendisine ait bir alana sahip olmasını arzu ediyorum. Ayrıca şu konuya da önemle değinmek istiyorum. Derneğimize gelip burs almak isteyenlere seve seve yardımcı oluyorum. Ancak bursa ihtiyacı olup da bize gelip söyleyemeyen ailelere ve çocuklara da ulaşmak istiyorum” dedi.

“DERNEĞİMİZE SAHİP ÇIKMALIYIZ”

Sarıyer Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Hülagü şöyle konuştu; “Sarıyer Lisesi’nin 10 bin mezunu var ama derneğimizde sadece 500 kayıtlı üyemiz bulunuyor. Ben mümkün olduğu kadar mezunlarımızı bu çatı altında toplamak istiyorum. Ne kadar fazla olursak gücümüz o kadar fazla olacak. Yaklaşık 5 bin üyeye ulaşmayı hedefliyorum. Derneğimize sahip çıkmalıyız. Sarıyer’in en eğitimli derneklerinden biri olarak güçlüyüz ama yılda bir kez “börek günü” ve “kültürel tekne gezisi” programlarımızın dışında farklı kültürel ve sosyal etkinlikler katarak mezunlarımıza daha yakın olmayı düşünüyoruz. Bütün Sarıyer Lisesi ve devamı nitelikteki isimler altında mezunlarımızı bu çatı altında toplanmaya davet ediyorum.”

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler