GündemManşet

Beykoz Belediyesi’nin 4.4 milyonluk ihalesini Sarıyer Eski Belediye Başkanı Tülün’ün çocuklarının şirketi kazandı

Beykoz Belediyesi'nin düzenlediği 2020 yılı basım işleri ihalesini, İlim Yayma Cemiyeti Genel Başkanı ve Sarıyer Eski Belediye Başkanı Yusuf Tülün'ün çocuklarının sahibi olduğu SİYAHMARTI isimli şirket kazandı. Söz konusu şirket dün (14 Ocak) Beykoz Belediyesi ile 4 milyon 440 bin liralık sözleşme imzaladı.

SARİYERGAZETESİ.COM- ÖZEL HABER

AK Partili Beykoz Belediyesi‘nin 20 Aralık 2019 tarihinde düzenlediği basım işleri ihalesini Sarıyer Belediyesi Eski Başkanı Yusuf Tülün’ün çocuklarının sahibi olduğu SİYAHMARTI Reklam Tanıtım Organizasyon Turizm ve Film Yapım Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı. İhalede en uygun fiyatı veren SİYAHMARTI ile Beykoz Belediyesi arasında 14 Ocak’ta yani dün tam 4 milyon 440 bin liralık sözleşme imzalandı.

SİYAHMARTI; BEYKOZ’UN 1 YILLIK BASKI İŞİNİ YAPACAK

Beykoz Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün açtığı ihale kapsamında, 102 Kalem kalem muhtelif ilan, broşür, afiş, zarf, çanta, billboard, vinil, araç giydirme çeşitli promosyon ürünleri vb baskı işleri SİYAHMARTI tarafından yapılacak. İşin hizmet süresi ise 1 Ocak ile 31 Aralık 2020 arasını kapsıyor. Halen İlim Yayma Cemiyeti Genel Başkanlığı görevini yürüten Sarıyer Eski Belediye Başkanı Yusuf Tülün’ün çocukları Kerem Tülün ve Ömer Faruk Tülün’ün sahibi oldukları SİYAHMARTI, 2005 yılında kuruldu. Merkezi Anadolu Hisarı’nda bulunan şirket 800 bin lira sermaye ile kurularak faaliyete başladı. SİYAHMARTI alanında en köklü şirketlerden birisi olarak tanınıyor.

Daha fazla göster

4 yorumlar

  1. Bal tutan parmağını yalıyor. Paranın dini imanı yok. Kibir devam ediyor. Akpartiyi malesef kibir bitiriyor. Ve herkes Reisin sırtına binmiş ihale kapma hesabımda. Samimiyet sıfır. Hele Yusuf Tülünde sıfırında altına inmiş. Sarıyeri bitirdi şimdi İlim Yaymayı kullanarak Beykoz ve diğerlerini bitirmeye başladı. Malesef Reis iş yoğunluğundan bunları ne görebiliyor, ne de duyabiliyor.

  2. Yeterliliği Olan 1 Şirket İhaleyi Almış, Önemli Olan , Sarıyer in Almış Olduğu Hizmettir, Sarıyer De Yaşayan İnsanlar, Başkan Ve Verilen Hizmetten Memnunlar ki İşi Yapabilme Kabiliyeti Olanlara İşler Veriliyor, A partisi B Partisi ve Belirli Kuruluşların Hizmet İhaleleri Almaları Önemli Değil , Sarıyer e Sarıyerlilere Yapmış Oldukları Hizmet Önemli.

  3. Aynı ihaleyi bana verin 2 milyona aynı işleri birebir aynısını yapmayı garantisini veriyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler