GündemManşet

Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı’nın korona testi pozitif çıktı!

Büyükdere'nin sevilen ve çalışkan muhtarı Ali Yazıcı'dan üzücü haber geldi. Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu'yu arayan Muhtar Yazıcı, korona testinin pozitif çıktığını ve kendisine Covid 19 teşhisi konulduğunu söyledi.

SARİYERGAZETESİ.COM- BEKİR BATU – ÖZEL HABER

Sarıyer’in sevilen isimlerinden Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı, Covid 19’a yakalandı. İki gündür yüksek ateş ve halsizlik nedeniyle evinde karantinada tutulan Yazıcı’nın test sonucu bugün belli oldu ve sonuç ne yazık ki pozitif çıktı.

BİR SÜRE TELEFONLARA BAKAMAYACAĞIM

Covid 19’a yakalandığını Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu‘ya açıklayan Ali Yazıcı, gazetemiz aracılığıyla tüm sevenlerine, Büyükdere halkına da şu mesajı verdi. “Bugün İlçe Sağlık Müdürlüğü’nden arayıp bilgi verdiler. Test sonucum pozitifmiş. Yarından itibaren (Salı) evde tedavi sürecine gireceğim, evimde tedavi başlayacak. Şuan için sağlık durumum iyi. Ancak bir süre en az 14 gün boyunca kimseyle telefonda konuşamayacağım, beni arayanlar olursa maalesef telefonlarıma bakamayacağım. Çünkü dinlenmem ve istirahat etmem söylendi. Bana ulaşamayan dostlarımız lütfen gönül koymasınlar. İnşallah en kısa sürede iyileşip tekrar görevimin başında olacağım ve halkımıza hizmet etmek için aynı istekle çalışmaya devam edeceğim. Hepinizden dualarınızı bekliyorum. Büyükdere halkına bu mesajımı gazeteniz aracılığıyla vermek istedim. Tedavi süresi boyunca bir süre bana ulaşamayacaklar, telefonlara bakamayacağım, kimse gönül koymasın. Sağlık durumum hakkında Sarıyer Gazetesi ve Bekir Batu aracılığıyla sizleri bilgilendirmeye devam edeceğim. Hepinizi çok seviyorum, dualarınızı bekliyorum”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir