GündemManşet

Büyükdere Muhtarlığı’ndan engelli sandalyesi dağıtımı

Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı, Sarıyerli iş adamı Celal Özgüven'in bağışladığı 7 tekerlikli sandalyeyi engelli vatandaşlarla buluşturuyor. Yazıcı; "Sadece Büyükdereli değil, nerede ihtiyacı olan bir engelli kardeşimiz varsa sandalyesini veriyoruz" dedi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı, gerçekleştirdiği çalışmalarla Sarıyer’in dışına çıkmaya devam ediyor. Pandemi sürecinde mahallesindeki 65 yaş üstü vatandaşların evlerine ekmek ve su dağıtımı yaparken bu süreçte koronavirüse yakalanan Yazıcı, sağlığına kavuşmasının hemen ardından çalışmalarına hızla döndü.

“ENGELLİLERİMİZE YARDIMI KARARLILIKLA SÜRDÜRECEĞİZ”

Sarıyerli iş adamı Celal Özgüven’in Büyükdere Muhtarlığı’na bugüne kadar 29 tane tekerli sandalyeyi bağışladığını belirten Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı şunları söyledi; “Büyükdere Muhtarlığı olarak engellilerimize yönelik yardım çalışmalarını bugüne kadar sürdürdük bundan sonra da kararlılıkla bu şekilde devam edeceğiz. Sağ olsun Sarıyerli iş adamımız Celal Özgüven bugüne kadar engelli sandalyesi desteğiyle hep yanımızda oldu. Bugün de 7 tekerlekli sandalye daha muhtarlığımıza göndermesiyle toplamda 29 engelli ailelerimize teslim ettik. Gerek hayırseverlerimizden gelen gerekse Sarıyer Belediyemizden temin ettiğimiz engelli sandalyeleriyle vatandaşların yanında olmayı sürdürüyoruz. Sadece Büyükdereli değil nerede tekerli sandalyeye ihtiyacı olan engelli kardeşimiz varsa ulaştırmaya gayret edeceğiz. Sandalyeler bugün verilmeye başladı.”

Yazıcı, Büyükdere Muhtarlığı’na tekerlekli sandalye bağışında bulunan iş adamı Celal Özgüven’e bu duyarlılığından dolayı Sarıyer Gazetesi aracılığıyla kendisine teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir