GündemManşet

Darüşşafaka’da korona virüs önlemi

Korona virüsle mücadele kapsamında Darüşşafaka Mahallesi’nde site sakinlerine ücretsiz olarak temizlik malzemeleri dağıtılarak bilgilendirme yapıldı.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Korona virüs önlemleri kapsamında Darüşşafaka Mahallesi’nde temizlik malzemesi dağıtımı ve virüse karşı bilgilendirme yapıldı. Darüşşafak Muhtarı Hüseyin Sarıuçak, CHP Darüşşafaka Mahalle Temsilcisi Sibel Bayraktar, gönüllüler Güven Alak ve Mehmet Aydın ile yapıldı.

Darüşşafaka’daki site sakinlerine ve apartman görevlilerine ücretsiz olarak dezenfektan temizlik malzemesi dağıttı. Korona virüsle mücadele kapsamında örnek davranışlar ele alındı.

“Darüşşafaka’da her yer ilaçlandı”

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Darüşşafaka Muhtarı Hüseyin Sarıuçak; “Türkiye zor bir süreçten geçiyor. Mahalle sakinlerimizle bu günleri sağlıkla geçmeye çalışıyoruz. Sitemizde her blok ayrı ayrı ilaçlandı ve böylelikle tüm mahallemiz ilaçlanmış oldu. Sarıyer Belediyesi, dükkanları, kuaförleri ve eczaneleri ilaçladı. Bu kapsamda Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e ve Veteriner İşleri Sorumlusu Coşkun Uzaldı’ya bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler