GündemManşet

Doğuşzade Gıda’ya 1 milyon 496 bin TL’lik yeni ihale!

Sarıyer Belediyesi Gündüz Bakımevleri'nin 2020 yılı yemek ihalesini, belediye ihalelerinin müdavimi Doğuşzade Gıda Pazarlama Şirketi kazandı. 422 bin TL'lik aşure ihalesiyle ünlenen şirket, yeni işinden tam 1 milyon 496 bin TL alacak.

SARİYERGAZETESİ.COM- BEKİR BATU

Sarıyer Belediyesi’nde ihaleler tanıdık adreslere ve şirketlere gitmeye devam ediyor. Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Coşkun’a bağlı Araştırma ve Geliştirme Müdürlüğü’nün açtığı yemek ihalesinde de gelenek yine bozulmadı. Bu ihaleyi de belediyenin aşure alımlarının vazgeçilmez şirketlerinden DOĞUŞZADE GIDA PAZARLAMA TİC. VE SAN. LTD. Şirketi kazandı. Şirket ile 3 Ocak Cuma (dün) günü sözleşme imzalandı ve Sarıyer Belediyesi söz konusu şirkete tam 1 milyon 496 bin TL ödemeyi taahhüt etti.

SABAH ÖĞLE AKŞAM 90720 ÖĞÜN YEMEK VERECEK

Sarıyer Belediyesi Gündüz Bakımevlerinde Eğitim Gören Öğrenciler İçin 2020 Yılı Yemek Hizmeti Alımı hizmet alımı ihalesi 13 Aralık 2019’ta gerçekleştirildi. İhale kapsamında 90 bin 720 Öğün Sabah Kahvaltısı – 90 bin 720 Öğün Öğle Yemeği 90 bin 720 Öğün İkindi Kumanya verilmesi amaçlandı. İhaleyi merkezi Kağıthane Seyrantepe’de bulunan ve daha önce de belediyeden fahiş fiyatlarla aşure işi alımı yaptığı gündeme gelen Doğuş Gıda Pazarlama Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi kazandı. 1 milyon 496 bin TL ile ihaleyi alan şirket, 1 Ocak 2020 ile 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Gündüz Bakımevleri’ne yemek hizmeti verecek.

DOĞUZZADE GIDA’NIN SAHİBİ HASAN MERCAN 

Doğuşzade Gıda 1990 yılında 225 bin TL sermaye ile kuruldu. Kağıthane Seyrantepe’de bulunan şirketin sahibi Hasan Mercan. Ortaklar arasında ise Aytap Mercan, Oğuz Sönmez, Mehmet Üçer, Mehmet Levent Yurtal ve Tamer Aksu yer alıyor. Daha önceden Sarıyer Belediyesi’nden aldığı aşure ihalesi oldukça gündemi meşgul eden şirket, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’yle 13 Eylül 2018 tarihinde tam 422 bin TL’lik aşure sözleşmesi imzalamıştı. Söz konusu aşure ihalesi halen, Sarıyer Belediyesi ile ilgili Mali Şube Müdürlüğü’nce yürüttüğü soruşturma kapsamında inceleme altında tutuluyor.

HAFTA İÇİ SARIYER BELEDİYESİ’NDEKİ SÜRPRİZ HARCALAMALARI BELGELERİYLE AÇIKLIYORUZ!

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler