GündemManşet Altı

GENÇ KIZILAY’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

Genç Kızılay ekibi pandemi sürecinde haberleriyle kendilerine gece gündüz destek veren Sarıyer Gazetesi’ne teşekkür ziyaretinde bulundu.

Sarıyer Gazetesi’ne gerçekleştirilen ziyarette Genç Kızılay Sarıyer İlçe Başkanı Çağatay Bayraktaroğlu, Genç Kızılay Sarıyer İlçe Teşkilat Başkanı Umut Çakmak ve Genç Kızılay Sarıyer İletişim Başkanı Emre Teyin yer aldı.

Sarıyer Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu, Genç Kızılay ekibini misafir etti. Batu, “Pandemi sürecinde Sarıyer’de Kızılay vardı. Her mahallede gönüllü olarak çalışmalarınızdan dolayı kutlarım. Genç ekibinizle birlikte Sarıyer’de çalmadık kapı bırakmadınız” diye konuştu.

“KIZILAY’I SARIYER’E ÇOK GÜZEL ANLATTINIZ”

Sarıyer Gazetesi’nde oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Genç Kızılay ekibi çalışmalarını anlattı. Sarıyer’de sürdürdükleri faaliyetleri vatandaşlara duyurulması noktasında Sarıyer Gazetesi’nin haberleriyle desteklemelerinin önemine vurgu yaptılar.

Genç Kızılay Sarıyer İlçe Başkanı Çağatay Bayraktaroğlu, “Bu süreçte büyük bir özveriyle gönüllü olarak çalıştık. Ben genç ekibime teşekkür ediyorum. Sahada yaptığımız çalışmalarla ilgili yayınladığınız tüm haberlerle Sarıyer Gazetesi bizlerin gece gündüz en büyük destekçisi oldu. Çalışmalarımızı sıcağı sıcağına Sarıyer’e duyurdunuz. Teşekkür ederiz, Kızılay’ı Sarıyer’e anlattınız. İyi ki varsınız” dedi.

Genç Kızılay ekibi Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’ya hediye takdim etti.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir